ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ


airМАРКЕТ кондиціювання

Потужність по холоду, кВт
 -

→ Кондиціонери
→ Фанкойли
→ Осушувачі
→ Зволожувачі і очищувачі
→ Матеріали для монтажу

→ Розрахунок кондиціонера
→ Розрахунок осушувача

русскийenglish

Фанкойли

В даному каталозі фанкойлів 7 поз.

фанкойл настінного типуФанкойл настінного типу. Зовні подібний до внутрішнього блока кондиціонера настінного типу, і як і він, монтується на стіні. Конструктивно являє собою двох- або чотирьох трубний теплообмінник з фільтром грубої очистки та вентилятором. Двохтрубні моделі, як правило призначені тільки для охолодження і працюють з чілером, чотирьохтрубні можуть працювати і на опалення разом з котлом. Використовуються як правило в житлових та невеликих офісних і комерційних приміщеннях.


фанкойл касетного типуФанкойл касетного типу. Подібно внутрішньому блокові кондиціонера, монтується у міжстельовому просторі так, що видимою є лише лицева панель блока. Двох- і чотирьохтрубні виконання можуть працювати як з чілером тільки на холод так і з котлом і на опалення. Фільтр грубої очистки повітря. Вбудований дренажний насос. Використовуються для охолодження житлових, офісних, громадських та інших приміщень комерційного призначення з високими стелями.


фанкойл канального типуФанкойл канального типу. Монтується у підстельовому просторі. Особливістю канальних фанкойлів є те, що охолоджене повітря за допомогою повітропроводів і решіток можна подати в різні зони приміщення. Вбудований фільтр грубої очистки повітря. Двох- і чотирьохтрубні моделі можуть працювати як на тепло так і на опалення, як з чілером так і з котлом. Використовується для житлових, офісних, громадських та інших приміщень з великим підстельовим простором.


фанкойл підлогового типуФанкойл напольного (підлогового) типу. Монтується, як правило, вертикально на стіні на рівні підлоги. Існують як двох- так і чотирьохтрубні моделі, призначені як для охолодження так і для опалення і працюють як з чілером так і з котлом. Використовуються для охолодження офісних, громадських та комерційних приміщень різного призначення.монтаж системи чилер-фанкойлМонтаж системы чиллер-фанкойл. Монтаж системи чиллер-фанкойл вимагає кваліфікації, певних навичок і знань і спеціального інструменту. Вартість монтажу такої системи залежить від багатьох факторів, - місця розташування чилера, його типу, кількість і розташування фанкойлів, довжини магістралей і т.п. і визначається спеціалістом після обстеження на місці.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті