Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ


airМАРКЕТ кондиціювання

Потужність по холоду, кВт
 -

→ Кондиціонери
→ Фанкойли
→ Осушувачі
→ Зволожувачі і очищувачі
→ Матеріали для монтажу

→ Розрахунок кондиціонера
→ Розрахунок осушувача

русскийenglish

КОНДИЦІОНЕРИ

В даному каталозі кондиціонерів 218 поз.

кондиціонер настінного типуСпліт-система настінного типу. Складається з зовнішнього та внутрішнього блоку, що монтується на стіні. Зовнішній блок монтується зовні і може бути з on/off компресором чи інверторного типу. Останній відзначається меншим споживанням електроенергії, більшою енергоефективністю, більшою точністю підтримання заданої температури у приміщенні та можливістю роботи на обігрів і охолодження при від'ємних температурах зовнішнього повітря. Максимальна потужність по холоду спліт-системи настінного типу 11 кВт. Фільтр грубої очистки повітря. Режими вентиляції, осушення, існують моделі з додатковими функціями. Використовуються як правило в житлових та невеликих офісних і комерційних приміщеннях.


кондиціонер касетного типуСпліт-система касетного типу. Складається з зовнішнього та внутрішнього блоку, який монтується у міжстельовому просторі так, що видимою є лише лицева панель блока. Зовнішній блок монтується зовні і може бути як on/off так і інверторного типу, який відзначається меншим споживанням електроенергії,високою енергоефективністю та точністю підтримання заданої температури, можливістю роботи на обігрів і охолодження при від'ємних температурах зовнішнього повітря. Максимальна потужність по холоду спліт-системи касетного типу до 20 кВт. Фільтр грубої очистки повітря. Режими вентиляції, осушення. Вбудований дренажний насос. Використовуються для охолодження житлових, офісних, громадських та інших приміщень комерційного призначення з високими стелями.


кондиціонер канального типуСпліт-система канального типу. Складається з зовнішнього блоку та внутрішнього блоку, який монтується у підстельовому просторі. Особливістю канальних кондиціонерів є те, що охолоджене повітря за допомогою каналів і решіток можна подати в різні зони приміщення, а також можливість підмісу свіжого повітря. Зовнішній блок монтується зовні і може бути on/off чи інверторним. Інверторний компресор відзначається меншим споживанням електроенергії, більшою енергоефективністю та точністю підтримання заданої температури, можливістю роботи на обігрів і охолодження при від'ємних температурах. Максимальна потужність по холоду спліт-системи канального типу до 24 кВт. Фільтр грубої очистки повітря. Режими вентиляції, осушення. Використовується для охолодження житлових, офісних, громадських та інших приміщень з великим підстельовим простором.


кондиціонер стельово-підлогового типуСпліт-система консольного (стельово-підлогового) типу. Складається з зовнішнього блоку та внутрішнього блоку, який монтується горизонтально під стелею, або вертикально на стіні на рівні підлоги. Зовнішній блок монтується зовні будівлі і може бути як on/off так і інверторного типу, що відзначається меншим споживанням електроенергії, більшою енергоефективністю та точністю підтримання заданої температури у приміщенні, можливістю роботи на обігрів і охолодження при від'ємних температурах. Максимальна потужність по холоду спліт-системи консольного типу до 20 кВт. Фільтр грубої очистки повітря. Режими вентиляції, осушення. Може створювати потужний струмінь, тому бажано монтувати у приміщеннях з високими стелями, або у неробочій зоні. Використовуються для охолодження офісних, громадських та комерційних приміщень різного призначення.


кондиціонер колонного типуСпліт-система колонного типу. Складається з зовнішнього блоку та внутрішнього блоку, який встановлюється на підлозі. Зовнішній блок монтується зовні і може бути on/off або інверторним, який відзначається меншим споживанням електроенергії, більшою енергоефективністю та точністю підтримання температури, можливістю роботи на обігрів і охолодження при від'ємних температурах. Максимальна потужність по холоду спліт-системи колонного типу до 30 кВт. Фільтр грубої очистки повітря. Режими вентиляції, осушення. Може створювати потужний струмінь, тому бажано враховувати це при монтажі. Використовуються для охолодження та обігріву великих приміщень, холів, ресторанів, офісних, громадських та комерційних приміщень різного призначення. Для повітряного обігріву можуть комплектуватись додатковими ТЕНами.


віконний кондиціонерКондиціонер віконного типу. Являє собою моноблок, що монтується у віконний проєм. Особливістю віконного кондиціонера є те, що охолоджене свіже повітря прямо з вулиці подається у приміщення. Це з одного боку є перевагою, а з іншого - недоліком, поскільки обмежує сферу їх використання і потужність. Як правило - тільки холод. Максимальна потужність віконного кондиціонера до 3 кВт. Фільтр грубої очистки повітря. Повітряна заслонка. Режими вентиляції, осушення. Використовується для охолодження офісних, громадських та інших приміщень невеликої площі.


кондиціонер мобільнийМобільний кондиціонер. Являє собою моноблок, який можна переносити з одного приміщення в інше і переміщати в певних межах. Особливістю мобільного кондиціонера є наявність повітряного рукава для відводу теплого повітря назовні з приміщення. Як правило - тільки холод. Максимальна потужність віконного кондиціонера до 6 кВт. Фільтр грубої очистки повітря. Режими вентиляції, осушення. Використовується для охолодження офісних, громадських та інших приміщень невеликої площі.


мульти-спліт-системаМульти-спліт-система. Складається з одного зовнішнього блоку, до якого можуть підключатись декілька (кількість залежить від моделі і потужності) внутрішніх блоків будь-якого типу. Важливо, щоб сума потужностей всіх внутрішніх блоків не перевищувала потужності зовнішнього блоку, до якого вони підключаються. Робота кожного з внутрішніх блоків є автономною. Використовується для охолодження житлових, офісних, громадських та інших приміщень.монтаж кондиціонераМонтаж кондиціонера. Монтаж кондиціонера вимагає кваліфікації, певних навичок і знань і спеціального інструменту. Вартість монтажу кондиціонера залежить від багатьох факторів, - місця розташування зовнішнього блоку, довжини фреонової магістралі і т.п. і визначається спеціалістом після обстеження на місці.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook