Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийenglish

Системи вентиляції.

Вентиляція - це організований повітрообмін, призначений для створення повітряного середовища, сприятливого для здоров'я людини відповідає вимогам технологічних процесів, збереження устаткування, матеріалів, продуктів та ін.

У залежності від способу, що викликає рух повітря, системи вентиляції ділять на природні (гравітаційні) і штучні (з механічним побудженням), за призначенням - на припливні, витяжні та змішані системи вентиляції; по зоні обслуговування системи вентиляції бувають місцеві та загальнообмінні, а по конструктивному виконанню - канальні і безканальні системи вентиляції.системи вентиляції

Проектування системи вентиляції з природнім побудженням здійснюють у випадках, коли нормовані параметри повітряного середовища у приміщеннях можуть бути забезпечені за рахунок гравітаційного або вітрового тиску і коли зовнішнє повітря не вимагає попередньої обробки (очищення, підігріву, охолодження, зволоження і т.п.). Коли відповідних параметрів повітря таким способом досягти неможливо, здійснюють проектування і монтаж системи вентиляції з механічним побужденням або змішані системи, в яких використовується відповідне обладнання, комплектуючі, а в залежності від їх конструктивного виконання - і повітропроводи систем вентиляції .

Види вентиляції

Коли місця шкідливих виділень (диму, пилу, тепла, газів, парів тощо) в приміщенні локалізовані і не можна допускати їх поширення по всьому приміщенню, застосовується місцева витяжна вентиляція. У приміщеннях з підвищеним виділенням шкідливих речовин або теплоти для забезпечення на робочому місці необхідних параметрів повітря, використовується місцева припливна вентиляція.

Загальнообмінні витяжні системи вентиляції рівномірно видаляють повітря зі всього приміщення, а загальнообмінні припливні - подають і розподіляють повітря по всьому об'єму приміщення. Якщо повітря, що подається частково змішується з повітрям, що забирається з приміщення, то такі системи називаються приточно-рециркуляційними.

Для забезпечення управління параметрами повітря, що подається в приміщення (температурою, вологістю), регулювання його кількості, захисту обладнання від перегріву або розморожування існують різноманітні елементи управління і автоматика, - регулятори, частотні перетворювачі, різноманітні датчики. Сучасний рівень технологій дозволяє підтримувати в приміщенні задані параметри повітряного середовища в повністю автоматичному режимі.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті