Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийenglish

Монтаж систем вентиляції.

Монтаж систем вентиляції є завершальною стадією після проектування та складання кошторису. Монтаж систем вентиляції включає в себе послідовну інсталяцію всіх елементів систем вентиляції - монтаж обладнання та комплектуючих та монтаж повітропроводів. І те й інше вимагають певних навичок і кваліфікації монтажників, елементарних знань в області вентиляції. Адже, наприклад, не маючи поняття, що таке припливна чи витяжна вентиляція, не знаючи, для чого служить фільтр або зворотний клапан і як вони працюють і встановлюються, і навіть знаючи все це, але не вміючи при цьому читати креслення, навряд чи вдасться правильно зібрати найпростішу вентсистему.

Підготовка до монтажу

Монтаж систем вентиляції, як і будь-яке інше виробництво має певну послідовність, технологію, передбачає використання спеціальних пристосувань та інструменту.
Монтаж систем вентиляції будь-якої складності проводиться згідно креслень проекту, - планів вентиляції і аксонометричних схем, де вказані повітропроводи, їх перетини , місця розташування обладнання та комплектуючих, висота, на якій проводиться монтаж повітропроводів та обладнання. Якщо проектної документації з яких-небудь причин немає, проектувальником монтажної організації виконується відповідна виконавча схема для монтажу. Попередньо на об'єкті проводиться розмітка передбачуваного маршруту повітропроводів, пробивка отворів в стінах, уточнення місць розташування обладнання та комплектуючих. Слід звернути увагу на їх правильну установку, - напрям повітряних потоків, відповідне їм розташування зворотних клапанів, дросель-клапанів і т.п.
Монтаж повітропроводів, як прямокутних так і і круглих фланцевих проводиться після набивання на їх торці фланців, для з'єднання повітропроводів між собою. До недавнього часу в якості фланців прямокутних повітропроводів використовувався сталевий кутник з подальшим фарбуванням і встановленням гумових ущільнювачів між сусідніми фланцями. Це робило монтаж систем вентиляції, власне монтаж повітропроводів досить трудоємким, крім цього, гумові ущільнювачі з часом розсихалися, що вимагало додаткового періодичного обслуговування вентканалів. Останнім часом цей спосіб фактично не використовується. Для круглих повітропроводів в якості фланців все ще застосовується катаний по відповідному діаметру, зварений на стику сталевий кутник.
монтаж систем вентиляції
Для виготовлення фланців прямокутних повітропроводів використовуються спеціальні шинорейки, які набиваються на торці і з'єднуються між собою кутниками. В кутниках є отвори, через які за допомогою болтів, гайок і шайб і з'єднуються між собою повітропроводи. Шинорейка і кутники бувають двох типорозмірів, - для повітропроводів із стороною менш 800 мм використовуються фланці шириною 20 мм, для більших розмірів - шириною 30 мм і відповідні їм кутники. Для герметизації стиків застосовуються спеціальні самоклеючі ущільнювачі.
Для круглих спіральнонавивних повітропроводів, які отримали останнім часом досить широке застосування, як з'єднувальні частини використовуються спеціальні ніпелі та муфти.
Для кріплення повітропроводів і комплектуючих до стелі або стіни існує велика кількість перфорованих профілів різних типорозмірів, спеціальних підвісів, кронштейнів та хомутів. Матеріали для утеплення повітропроводів теж представлені широким спектром самоклеючих листових ізоляторів різної товщини. Все це робить монтаж повітропроводів, увесь монтаж систем вентиляції менш трудоємким і досить простим.

Необхідно пам'ятати, що для того, щоб забезпечити у приміщенні будь-якого типу (чи то це велике підприємство, чи то маленьке кафе) нормальний мікроклімат, і розрахунок (проектування) і монтаж систем вентиляції, як обладнання так і монтаж повітропроводів завжди необхідно довіряти фахівцям. Якщо Вам необхідно виконати проектування і монтаж систем вентиляції в Луцьку або Волинській області, зв'яжіться з нами і ми постараємося Вам допомогти.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті