КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийenglish

ВЕНТИЛЯТОРИ
airМАРКЕТ

Продуктивність, м3/год  -   Тиск, Па  -
        

В даному каталозі вентиляторів 205 поз. → всі типи вентиляторів

Вентс ТТВентс ТТ. Канальні вентилятори змішаного, відцентрово-осьового типу продуктивністю до 6000 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з високоякісної та високоміцної АВС-пластмаси. Завдяки особливій конструкції робочого колеса об'єднують в собі всі переваги відцентрових та осьових вентиляторів. Двигун двохшвидкісний. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, що входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


Soler&Palau TDSoler&Palau TD. Канальні вентилятори змішаного типу продуктивністю до 6000 м3/год для каналів круглого перерізу. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції комерційного призначення. Корпус вентилятора виготовлений з високоякісної та високоміцної АВС-пластмаси. Завдяки особливій конструкції робочого колеса об'єднують в собі всі переваги відцентрових та осьових вентиляторів. Конструкція корпусу вентилятора дозволяє проводити обслуговування колеса без демонтажу самого вентилятора. Регулювання може бути плавним або двохступеневим. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Виробництво Іспанія.
Де купити?


Вентс ВКМЦВентс ВКМЦ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1540 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВКМВентс ВКМ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 5260 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


AeroStar RVAeroStar RV. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1800 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції невеликих комерційних та промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі і з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Кріплення до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кронштейнів, що входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


Soler&Palau VENTSoler&Palau VENT. Круглі канальні відцентрові вентилятори призначені для використання в системах вентиляції невеликої та середньої продуктивності в комерційних та промислових приміщеннях. Корпус вентиляторів виготовляється з оцинкованої листової сталі, або з листової сталі і захищений від корозії катафоретичним покриттям і чорною поліефірною фарбою. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Всі вентилятори мають можливість регулювання швидкості напругою. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Виробництво Іспанія.
Де купити?


KKVKKV. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1800 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції невеликих комерційних та промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі і з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Кріплення до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кронштейнів. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВКВентс ВК. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1700 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з високоякісної та високоміцної АВС-пластмаси. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, що входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВЦУНВентс ВЦУН. Радіальні (відцентрові) вентилятори продуктивністю до 19000 м3/год з тиском до 2000 Па. Призначені переважно для промислових припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Напрямок обертання робочого колеса у різних виконаннях може бути як правим, так і лівим. Положення корпусу, тобто напрямок повітря, що викидається може бути під різними кутами. Монтаж як зовні так і всередині приміщень. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВКПФВентс ВКПФ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 12000 м3/год для прямокутних каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний (Е) або трьохфазний (D) двигун обладнаний відцентровим робочим колесом із вперед загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою частотника чи автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора, зовні в всередині приміщень. Виробництво Україна.
Де купити?


Aerostar SVFAerostar SVF. Канальні відцентрові вентилятори низького тиску продуктивністю до 12000 м3/год для прямокутних каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Оснащений однофазним (Е) або трьохфазним (D) двигуном та відцентровим робочим колесом із вперед загнутими лопатями. Регулювання може бути плавним (за допомогою частотника) або ступінчастим (за допомогою автотрансформаторного регулятора). Допускається монтаж як всередині, так і зовні приміщень в будь-якому положенні відносно напряму руху повітря. Виробництво Україна.
Де купити?


KVПВК KV. Канальні відцентрові вентилятори низького тиску продуктивністю до 12000 м3/год для прямокутних каналів. Призначені для приточно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний (Е) або трифазний (D) двигун оснащений відцентровим робочим колесом з загнутими вперед лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою частотника чи автотрансформаторного регулятора. Монтаж всередині і зовні приміщень в будь-якому положенні відносно осі робочого колеса. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс КАМВентс КАМ. Камінні відцентрові вентилятори продуктивністю до 450 м3/год призначені для організації систем повітряного опалення невеликих будинків. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі і ізольований негорючою мінеральною ватою. Температура переміщуваного повітря - до +150оС.
Виробництво Україна
Де купити?


Soler&Palau СТНBSoler&Palau СТНB. Дахові відцентрові вентилятори призначені для використання в системах витяжної вентиляції і димовидалення. Розраховані на переміщення повітря до +400о протягом 2-х годин. Встановлюються безпосередньо на даху на витяжних шахтах і каналах. Виконання з горизонтальним викидом.
Виробництво Іспанія
Где купить?


Soler&Palau СТVBSoler&Palau СТVB. Дахові відцентрові вентилятори призначені для використання в системах витяжної вентиляції і димовидалення. Розраховані на переміщення повітря до +400о протягом 2-х годин. Встановлюються безпосередньо на даху на витяжних шахтах і каналах. Виконання з вертикальним викидом.
Виробництво Іспанія
Где купить?


Вентс ВКВВентс ВКВ. Дахові відцентрові вентилятори продуктивністю до 4500 м3/год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції з встановленням на даху безпосередньо над витяжною шахтою чи каналом. Корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Однофазний (Е) або трифазний (D) двигун (2-х, 4-х або 6-й полюсний) оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатями. Виконання з вертикальним викидом повітря ВКВ. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВКГВентс ВКГ. Дахові відцентрові вентилятори продуктивністю до 4500 м3/год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції і встановлюються на даху безпосередньо над витяжною шахтою чи каналом. Корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Однофазний (Е) чи трифазний (D) 2-х, 4-х чи 6-й полюсний двигун оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатями. Виконання з горизонтальним викидом повітря. Виробництво Україна.
Де купити?


Aerostar SRVAerostar SRV. Дахові відцентрові вентилятори продуктивністю до 10000 м3/год. Застосовуються тільки в витяжних системах вентиляції з монтажем на даху. Монтаж тільки в горизонтальному положенні над витяжною шахтою чи каналом. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Двигун може бути однофазний (Е), трифазний (D), 4-х або 6-й полюсний. Робоче колесо в даному вентиляторі встановлено з назад загнутими лопатями. Вертикальний викид повітря. Виробництво Україна.
Де купити?ПВК KRПВК KR. Дахові відцентрові вентилятори низького тиску продуктивністю до 10000 м3/год для встановлення на даху над витяжним каналом або шахтою. Призначені тільки для витяжних систем вентиляції різного призначення. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний (Е) або трифазний (D) 4-х або 6-й полюсний асинхронний двигун оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатями. Монтаж зовні приміщення в строго горизонтальному положенні. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс МВентс М. Побутові осьові вентилятори продуктивністю до 350 м3 / год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції невеликих приміщень різного призначення, санвузлів, ванн, комор з відносно невеликим опором мережі. Виготовляються з міцного пластику. Встановлюються безпосередньо в канал або в стіну.
Виробництво Україна
Де купити?


Домовент СДомовент С. Побутові осьові вентилятори продуктивністю до 300 м3/год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції невеличких приміщень різноманітного призначення, санвузлів, ванн, комор з невеликим опором мережі. Виготовляються з міцної пластмаси. Встановлюються безпосередньо в канал або в стіну.
Виробництво Україна
Де купити?


Blauberg AeroBlauberg Aero. Побутові осьові вентилятори продуктивністю до 400 м3/год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції невеликих приміщень різного призначення, санвузлів, ванн, комор. Виготовляються з високоякісного пластику. Бувають модифікації з таймером, датчиком руху і/або вологості. Монтаж проводиться безпосередньо в канал або в стіну.
Виробництво Україна
Де купити?


S&P SilentS&P Silent. Побутові осьові вентилятори продуктивністю до 500 м3/год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції невеликих приміщень різного призначення, - санвузлів, ванн, комор тощо. Виготовляються з високоякісного надміцного пластику. Виготовляються модифікації з таймером, датчиком руху і/або вологості. Монтаж проводиться безпосередньо в канал на стіну.
Виробництво Україна
Де купити?


Вентс ОВВентс ОВ. Осьові вентилятори продуктивністю до 11000 м3 / год. Застосовуються в витяжних і припливно-витяжних системах вентиляції з відносно невеликим опором мережі. Прямокутний корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Однофазний (Е) або трифазний (D) 2-х або 4-х полюсний двигун. Встановлюється безпосередньо на стіну або вікно.
Виробництво Україна
Де купити?


Вентс ОВКВентс ОВК. Осьові вентилятори продуктивністю до 11000 м3 / год. Застосовуються в витяжних і припливно-витяжних системах вентиляції з відносно невеликим опором мережі. Круглий корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Однофазний (Е) або трифазний (D) 2-х або 4-х полюсний двигун. Встановлюється безпосередньо на стіну або вікно.
Виробництво Україна
Де купити?


Вентс ВКФВентс ВКФ. Осьові вентилятори продуктивністю до 11000 м3/год. Застосовуються в витяжних і припливно-витяжних системах вентиляції з відносно невеликим опором мережі. Круглий корпус з фланцями виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Однофазний (Е) або трифазний (D) 2-х або 4-х полюсний двигун. Встановлюється безпосередньо в канал або в стіну.
Виробництво Україна
Де купити?


Soler&Palau TURBOSoler&Palau TURBO. Підлогові вентилятори призначені для підвищення швидкості руху повітря в приміщенні. Внаслідок цього створюються більш комфортні умови відпочинку або роботи без зниження температури. В основному побутове та офісне застосування.
Виробництво Іспанія
Где купить?


Soler&Palau HTSoler&Palau HT. Стельові вентилятори призначені для підвищення швидкості руху повітря в приміщенні. Внаслідок цього створюються більш комфортні умови відпочинку або роботи без зниження температури. Застосовуються в холах, конференцзалах, офісах і вдома.
Виробництво Іспанія
Где купить?


copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті