КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

ВЕНТИЛЯТОРИ дахові
airМАРКЕТ

Продуктивність, м3/год  -   Тиск, Па  -
        

За даним запитом (вентилятори дахові) знайдено 24 поз. → назад

Вентс ВКВВентс ВКВ. Дахові відцентрові вентилятори продуктивністю до 4500 м3/год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції з встановленням на даху безпосередньо над витяжною шахтою чи каналом. Корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Однофазний (Е) або трифазний (D) двигун (2-х, 4-х або 6-й полюсний) оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатями. Виконання з вертикальним викидом повітря ВКВ. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВКГВентс ВКГ. Дахові відцентрові вентилятори продуктивністю до 4500 м3/год. Застосовуються в витяжних системах вентиляції і встановлюються на даху безпосередньо над витяжною шахтою чи каналом. Корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Однофазний (Е) чи трифазний (D) 2-х, 4-х чи 6-й полюсний двигун оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатями. Виконання з горизонтальним викидом повітря. Виробництво Україна.
Де купити?


Aerostar SRVAerostar SRV. Дахові відцентрові вентилятори продуктивністю до 10000 м3/год. Застосовуються тільки в витяжних системах вентиляції з монтажем на даху. Монтаж тільки в горизонтальному положенні над витяжною шахтою чи каналом. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Двигун може бути однофазний (Е), трифазний (D), 4-х або 6-й полюсний. Робоче колесо в даному вентиляторі встановлено з назад загнутими лопатями. Вертикальний викид повітря. Виробництво Україна.
Де купити?ПВК KRПВК KR. Дахові відцентрові вентилятори низького тиску продуктивністю до 10000 м3/год для встановлення на даху над витяжним каналом або шахтою. Призначені тільки для витяжних систем вентиляції різного призначення. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний (Е) або трифазний (D) 4-х або 6-й полюсний асинхронний двигун оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатями. Монтаж зовні приміщення в строго горизонтальному положенні. Виробництво Україна.
Де купити?


copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті