КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

ВЕНТИЛЯТОРИ радіальні для прямокутних каналів
airМАРКЕТ

Продуктивність, м3/год  -   Тиск, Па  -
        

За даним запитом (вентилятори радіальні прямокутного перерізу) знайдено 24 поз. → назад

Вентс ВКПФВентс ВКПФ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 12000 м3/год для прямокутних каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний (Е) або трьохфазний (D) двигун обладнаний відцентровим робочим колесом із вперед загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою частотника чи автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора, зовні в всередині приміщень. Виробництво Україна.
Де купити?


Aerostar SVFAerostar SVF. Канальні відцентрові вентилятори низького тиску продуктивністю до 12000 м3/год для прямокутних каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Оснащений однофазним (Е) або трьохфазним (D) двигуном та відцентровим робочим колесом із вперед загнутими лопатями. Регулювання може бути плавним (за допомогою частотника) або ступінчастим (за допомогою автотрансформаторного регулятора). Допускається монтаж як всередині, так і зовні приміщень в будь-якому положенні відносно напряму руху повітря. Виробництво Україна.
Де купити?


KVПВК KV. Канальні відцентрові вентилятори низького тиску продуктивністю до 12000 м3/год для прямокутних каналів. Призначені для приточно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний (Е) або трифазний (D) двигун оснащений відцентровим робочим колесом з загнутими вперед лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою частотника чи автотрансформаторного регулятора. Монтаж всередині і зовні приміщень в будь-якому положенні відносно осі робочого колеса. Виробництво Україна.
Де купити?


copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті