КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

ВЕНТИЛЯТОРИ
каталог

Продуктивність, м3/год  -   Тиск, Па  -
        

В даному каталозі вентиляторів радіальних круглого перерізу знайдено 51 поз.

Вентс ВКМЦВентс ВКМЦ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1540 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту поставки.


Вентс ВКМВентс ВКМ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 5260 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту поставки.


AeroStar RVAeroStar RV. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1800 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції невеликих комерційних та промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі і з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Кріплення до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кронштейнів, що входять до комплекту поставки.


Soler&Palau VENTSoler&Palau VENT. Круглі канальні відцентрові вентилятори призначені для використання в системах вентиляції невеликої та середньої продуктивності в комерційних та промислових приміщеннях. Корпус вентиляторів виготовляється з оцинкованої листової сталі, або з листової сталі і захищений від корозії катафоретичним покриттям і чорною поліефірною фарбою. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Всі вентилятори мають можливість регулювання швидкості напругою. Допускається монтаж у будь-якому положенні.


KKVKKV. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1800 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції невеликих комерційних та промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі і з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Кріплення до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кронштейнів.


Вентс ВКВентс ВК. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1700 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з високоякісної та високоміцної АВС-пластмаси. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, що входять до комплекту поставки.


copywrighting 2011-2018наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря Google+ twitter facebook Вконтакті