Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ


airМАРКЕТ вентиляції

Продуктивність, м3/год
 -
Тиск, Па
 -

→ Вентиляційні установки
→ Вентилятори
→ Комплектуючі
→ Повітророздаючі пристрої
→ Повітропроводи
→ Автоматика
→ Матеріали для монтажу

русский

ВЕНТИЛЯТОРИ радіальні для круглих каналів

За даним запитом (вентилятори радіальні круглого перерізу) знайдено 51 поз. → назад

Вентс ВКМЦВентс ВКМЦ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1540 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВКМВентс ВКМ. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 5260 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


AeroStar RVAeroStar RV. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1800 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції невеликих комерційних та промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі і з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Кріплення до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кронштейнів, що входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


Soler&Palau VENTSoler&Palau VENT. Круглі канальні відцентрові вентилятори призначені для використання в системах вентиляції невеликої та середньої продуктивності в комерційних та промислових приміщеннях. Корпус вентиляторів виготовляється з оцинкованої листової сталі, або з листової сталі і захищений від корозії катафоретичним покриттям і чорною поліефірною фарбою. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Всі вентилятори мають можливість регулювання швидкості напругою. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Виробництво Іспанія.
Де купити?


KKVKKV. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1800 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції невеликих комерційних та промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі і з полімерним покриттям. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж у будь-якому положенні. Кріплення до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кронштейнів. Виробництво Україна.
Де купити?


Вентс ВКВентс ВК. Канальні відцентрові вентилятори продуктивністю до 1700 м3/год для круглих каналів. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції. Корпус вентилятора виготовлений з високоякісної та високоміцної АВС-пластмаси. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни чи стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, що входять до комплекту поставки. Виробництво Україна.
Де купити?


copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті