КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийenglish

Вентиляційні установки
каталог

Продуктивність, м3/год  -   Тиск, Па  -
        

В даному каталозі вентиляційних установок 54 поз. → всі серії вентустановок

Припливні вентиляційні установки

Припливні вентиляційні установкиВикористовуються в припливних вентиляційних системах житлових, громадських, адміністративно-побутових та інших будівель комерційного призначення. Забезпечують подачу свіжого, очищеного і підігрітого повітря в приміщення. Стандартні вентустановки випускаються продуктивністю від 200 до 6000 м3/год, залежно від виробника і типорозміру. Підігрів зовнішнього повітря може здійснюватися за допомогою вбудованого електричного калорифера або водяного теплообмінника. Регулювання частоти обертів двигуна вентустановки проводиться регуляторами сімісторного чи трансформаторного типу, перетворювачами частоти, в залежності від потужності установки, напруги живлення і кількості фаз. Є моделі з вбудованою автоматикою. Припливні установки більшої продуктивності, під конкретні аеродинамічні параметри мережі та комплектацію можуть виготовлятися за індивідуальним розрахунком. Монтаж вентустановок може здійснюватись всередині або зовні приміщення, в залежності від виконання корпусу.

Приточно-витяжні вентиляційні установки з перехресним рекуператором

Приточно-витяжні вентиляційні установки з перехресним рекуператоромПризначені для використання в приточно-витяжних вентиляційних системах різноманітних будівель виробничого та комерційного призначення, адміністративних, громадських, житлових. Забезпечують подачу в приміщення свіжого, очищеного і підігрітого повітря та витяжку з нього використаного. Частина теплоти витяжного повітря передається на нагрів припливного за рахунок вбудованого перехресного рекуператора. Припливне і витяжне повітря завдяки конструкції рекуператора не змішуються одне з одним. Ефективність теплопередачі - до 70%, залежно від матеріалу рекуператора, продуктивності вентсистем і температурних умов експлуатації. Продуктивність стандартних установок від 200 до 5000 м3/год, на велику продуктивність можна замовити за індивідуальним розрахунком нестандартну установку. Випускаються вентустановки без додаткового підігріву, чисто рекуператор, вентустановки з додатковим догрівом електричним калорифером або вентустановки з водяним теплообмінником. Регулювання продуктивності обох вентиляторів здійснюється в залежності від напруги і фазності установки або вбудованою автоматикою. Корпус установки може бути як зовнішнього, так і внутрішнього виконання.

Приточно-витяжні вентиляційні установки з роторним рекуператором

Приточно-витяжні вентиляційні установки з роторним рекуператоромПризначені для використання в приточно-витяжних вентиляційних системах житлових, громадських, адміністративно-побутових та інших будівель комерційного і виробничого призначення. Здійснюють подачу до приміщення свіжого повітря з попереднім його очищенням та підігрівом і витяжку використаного. Витяжне повітря, проходячи через роторний рекуператор передає частину своєї теплової енергії припливному повітрю. При цьому допускається 5% підмішування витяжного повітря з припливним. Незважаючи на дуже високий коефіцієнт ефективності роторного рекуператора (до 90%), вищезгаданий фактор слід враховувати при проектуванні вентсистем. Продуктивність вентустановок даного типу в стандартному виконанні - від 200 до 5000 м3/год. Для вентсистем з більшою продуктивністю і аеродинамічним опором проводиться розрахунок і виготовлення під індивідуальне замовлення. Вентустановки з роторним рекуператором можуть комплектуватися електричним калорифером, водяним нагрівачем або виготовлятися без них. Регулювання оборотів, так само як і для іншого вентиляційного обладнання здійснюється регуляторами або перетворювачами частоти відповідної потужності. Корпус ізольований, вентустановка може виконуватися і для зовнішнього монтажу.

copywrighting 2011-2018наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря Google+ twitter facebook Вконтакті