КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийenglish

ВЕНТИЛЯЦІЯ
airМАРКЕТ

Вентустановки, вентилятори, комплектуючі, повітропроводи, матеріали для монтажу

ВЕНТИЛЯЦІЙНІ УСТАНОВКИ  ВЕНТИЛЯТОРИ   Комплектуючі систем вентиляціїПОВІТРОПРОВОДИ

Важливість систем вентиляції ні у кого сьогодні не викликає сумніву. Хоча інколи, при будівництві об'єкту вентиляцію ставлять на другий план, мовляв без опалення, електрики, водопроводу чи каналізації не обійтись, а от без вентиляції якось можна прожити, і економлять у цій частині проекту.
Хибність такої думки стає очевидною вже в процесі експлуатації будівлі. Потім виявляється, що там би не завадив вентиляційний канал, там задуха, бракує свіжого повітря, там з'явився грибок, і т.д. Наслідки такого підходу обовязково проявлять себе не тільки матеріально, але й в плані здоров'я мешканців даної будівлі.

Можна довго дискутувати про необхідність вентиляційної системи у вас на об'єкті та її складність, але краще це зробити на стадії проекту, врахувавши всі нюанси, які можуть виникнути в процесі експлуатації, а потім дотриматись його (проекту) при будівництві. Це значно зекономить вам кошти і збереже нервову систему в майбутньому.

Забезпечити хорошу вентиляцію лише за рахунок виключно будівельних рішень (вентиляційні шахти, канали, отвори чи проєми) на жаль у більшості випадків не вдасться. Враховуючи сьогоднішню тенденцію в енергозбереженні до максимальної герметизації приміщень, без систем примусової, механічної вентиляції не обійтись. На щастя, завдяки сучасним технологіям обладнання таких систем вентиляції сьогодні має достатньо високий рівень і широкий асортимент.

Пропонується дуже великий вибір вентиляційних установок, вентиляторів, комплектуючих (клапани різного призначення, фільтри, нагрівачі, шумоглушники, тощо), повітропроводів. Решітки та дифузори будь-якого перерізу, форми та конструкції задовільнять найвибагливішого дизайнера чи проектувальника.

Сучасні тенденції в енергозбереженні теж наклали значний відбиток на виробництво вентиляційного обладнання. Пропонуються вентиляційні установки з рекуператорами різних конструкцій, вентилятори з електрокомутуючими двигунами, автоматика на будь-які вимоги тощо.

В даному каталозі можна знайти все необхідне обладнання, комплектуючі та повітропроводи для системи вентиляції, яку Вам необхідно спроектувати чи здійснити монтаж, ми можемо проконсультувати Вас або підказати будь-які нюанси, яких вистачає у цій галузі. Також тут Ви можете взнати, де купити вентилятор чи іншу вентиляційну техніку.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті