КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Автоматика та управління системами вентиляції. Частотні перетворювачі.

      

За даним запитом (перетворювачі частоти)
знайдено 7 поз.

Перетворювач частоти Siemens Sinamic V20 3.0/3

Siemens Sinamic V20 3.0/3 Перетворювач частоти для 3-х фазних двигунів потужністю до 3 кВт. Застосовується для пуску і управління вентиляторами, насосами, компресорами, підйомно-транспортним та іншим обладнанням. Вбудовані інтерфейси USS і Modbus RTU. Можливість індивідуального програмування роботою.
Напруга живлення 400 В;
Made in Chine for German.
349 Є
Де купити?

Перетворювач частоти Siemens Sinamic V20 4.0/3

Siemens Sinamic V20 4.0/3 Перетворювач частоти для 3-х фазних двигунів потужністю до 4 кВт. Застосовується для пуску і управління вентиляторами, насосами, компресорами, підйомно-транспортним та іншим обладнанням. Вбудовані інтерфейси USS і Modbus RTU. Можливість індивідуального програмування роботою.
Напруга живлення 400 В;
Made in Chine for German.
391 Є
Де купити?

Перетворювач частоти Siemens Sinamic V20 5.5/3

Siemens Sinamic V20 5.5/3 Перетворювач частоти для 3-х фазних двигунів потужністю до 5,5 кВт. Застосовується для пуску і управління вентиляторами, насосами, компресорами, підйомно-транспортним та іншим обладнанням. Вбудовані інтерфейси USS і Modbus RTU. Можливість індивідуального програмування роботою.
Напруга живлення 400 В;
Made in Chine for German.
478 Є
Де купити?

Перетворювач частоти Siemens Sinamic V20 7.5/3

Siemens Sinamic V20 7.5/3 Перетворювач частоти для 3-х фазних двигунів потужністю до 7,5 кВт. Застосовується для пуску і управління вентиляторами, насосами, компресорами, підйомно-транспортним та іншим обладнанням. Вбудовані інтерфейси USS і Modbus RTU. Можливість індивідуального програмування роботою.
Напруга живлення 400 В;
Made in Chine for German.
605 Є
Де купити?

Перетворювач частоти Siemens Sinamic V20 11.0/3

Siemens Sinamic V20 11.0/3 Перетворювач частоти для 3-х фазних двигунів потужністю до 11,0 кВт. Застосовується для пуску і управління вентиляторами, насосами, компресорами, підйомно-транспортним та іншим обладнанням. Вбудовані інтерфейси USS і Modbus RTU. Можливість індивідуального програмування роботою.
Напруга живлення 400 В;
Made in Chine for German.
777 Є
Де купити?

Перетворювач частоти Siemens Sinamic V20 15.0/3

Siemens Sinamic V20 15.0/3 Перетворювач частоти для 3-х фазних двигунів потужністю до 15,0 кВт. Застосовується для пуску і управління вентиляторами, насосами, компресорами, підйомно-транспортним та іншим обладнанням. Вбудовані інтерфейси USS і Modbus RTU. Можливість індивідуального програмування роботою.
Напруга живлення 400 В;
Made in Chine for German.
946 Є
Де купити?

Перетворювач частоти Siemens Sinamic G120P 18.5/3

Siemens Sinamic G120P 18.5/3 Перетворювач частоти для 3-х фазних двигунів потужністю до 18,5 кВт. Застосовується для пуску і управління вентиляторами, насосами, компресорами, підйомно-транспортним та іншим обладнанням. Панель управління IOP/BOP-2. Можливість індивідуального програмування роботою.
Напруга живлення 400 В;
Made in Chine for German.
1694 Є
Де купити?

УВАГА! Ціни вказані прайсові (рекомендовані виробником).
В різних постачальників ціни можуть відрізнятись в ту чи іншу сторону від прайсових.
Реальні зовнішній вигляд та характеристики можуть не співпадати з вказаними в каталозі
Характеристики обладнання та матеріалів повинні відповідати певним розрахунковим величинам, тому краще підбирати їх в комплексі з розрахунком кліматичної системи, або точно згідно проекту.
Ви можете замовити тут розрахунок системи і ми підберемо Вам відповідне обладнання чи матеріали та порадимо, де купити їх та хто може здійснити якісний монтаж.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті