Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Вентиляція заміських будинків.

Вентиляція в житловому приміщенні - один з важливих аспектів нашого життя, від цього залежить наше здоров'я. Прийшовши з вулиці, ми першим ділом відкриваємо вікна, так як застояне повітря в приміщенні і несприятливий мікроклімат таять в собі приховану небезпеку. Хвороботворні мікроби в кілька разів швидше розмножуються саме в непровітрюваному приміщенні. Природна вентиляція не відповідає всім вимогам по рівномірному притоку свіжого повітря. Сьогодні при будівництві будинків враховуються всі можливості для забезпечення ефективної вентиляції.

При будівництві котеджів і заміських будинків проектувальники приділяють особливу увагу системам вентиляції. Припливна вентиляція котеджу повинна відповідати певним вимогам, бути рівномірною, не створювати додаткових завихрень повітряного потоку і дотримуватися температурного режиму в житловому приміщенні. Найпростіша система припливної вентиляції - це віконний клапан і вентилятор. Такі пристрої не забезпечують належного провітрювання в складних багатокімнатних приміщеннях, з цієї причини в котеджах і заміських будинках проектуються повітроводи та вентиляційні шахти.

Хороші результати дають індивідуальні установки припливної вентиляції, пристрій рівномірно розподіляє повітряні потоки попередньо очищеного повітря через повітропроводи. Рівномірно спроектовані повітряні канали забезпечують доступ свіжого повітря практично у всі точки заміського будинку. Пристрій припливної вентиляції - це система нагнітання повітря в монолітному корпусі, з фільтрами очищення, зволоження і підігріву повітряного потоку. Такими установками вентиляція заміського будиночка забезпечується в повному обсязі і зберігається заданий мікроклімат. Прилади мають програмовану систему і можуть містити в пам'яті безліч параметрів забезпечення вентилювання.

Примусова вентиляція котеджів і заміських будинків є більш ефективною в порівнянні з природною вентиляцією. Правильно розрахований обсяг повітря, що подається забезпечать оптимальну температуру і вологість у приміщенні, що обслуговується. Фільтри вимагають заміни досить рідко і не викликають проблем навіть у непідготовленої людини, легко утилізуються, не заподіюють шкоди навколишньому середовищу. Створюваний правильний мікроклімат у приміщенні - запорука гарного самопочуття і попередження виникнення різних захворювань.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті