КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Вентиляція приміщень і ваш комфорт.

Проблема, коли вікна квартири виходять на проїжджу частину, знайома багатьом жителям великих населених пунктів. Це маса шкідливих домішок, автомобільних і промислових викидів, практично цілодобовий шум, і мови про комфорт в даній ситуації навіть бути не може. Що робити, якщо в квартирі потрібна вентиляція, нормальна і достатня? Проблема вирішується за допомогою спеціальних установок.

Питання вентиляції турбує не тільки мешканців багатоповерхівок, але й приватного сектора. Якщо вентиляція в квартирі кілька років тому зводилася тільки до елементарних функцій - нагрів чи охолодження повітря, то на даний момент споживачі хочуть більшого. Сьогодні клієнти хочуть мати і компактні розміри пристроїв, і подачу кисню, насиченого «різними іонами», і безліч незвичайних винаходів японських чи німецьких виробників.

Але в гонитві за незвичайними, часом фантастичними опціями, люди забувають про найголовніше: вентиляція – це, в першу чергу, заміна відпрацьованого повітря на свіжий. Саме тому слід звертати увагу на припливні установки для вентиляції в приміщеннях. Конструкція таких установок дозволяє встановити їх в будь-якому приміщенні – офісі, житловій кімнаті, кухні, і проблем з вентилюванням не буде ні в технічному, ні у фінансовому плані.
Блоки вентустановок можуть мати такі ж розміри, як і кондиціонери, монтуватись також на зовнішніх стінах приміщень, і розташовані подібно зовнішнім блокам кондиціонерів, не псують зовнішній вигляд фасадів (зазвичай можна підібрати колірну гамму під колір фасаду).
Принцип роботи таких пристроїв простий – вони працюють за простим принципом. Повітря засмоктується з вулиці в блок, де очищається декількома фільтрами (комплектація може передбачати навіть вугільні вставки), нагрівається і подається в приміщення.

Встановлення вентиляції не псує інтер'єр і всередині приміщень. Усередині кімнати чи офісу встановлюється компактний настінний пульт з декількома кнопками і невеликий дифузор (зазвичай круглої форми) для рівномірної подачі і розподілу повітря. Можна направити повітряний потік в різні сторони або перекрити повністю січення при необхідності.

Такий пристрій захищений від вітру та дощу, морозу і снігу. Залежно від моделі, витрата повітря може бути в межах 50-150 м3 на годину. Вбудовані вентилятори можуть мати кілька режимів роботи, так само як і калорифери (2-3 ступені нагрівання). При вимкненому агрегаті зовнішнє повітря перекривається вбудованим зворотним клапаном, що допомагає уникати протягів або попадання запахів (вихлопних газів) всередину.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті