КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Особливості вентиляції басейну.

Оскільки експлуатація вентиляції басейну повинна передбачати не тільки робочий період, але й неробочий, то режим роботи обладнання також повинен забезпечувати безпеку і в даний проміжок часу без відключення. Циркулююче повітря в приміщенні повинно мати комфортну температуру, що може бути досягнуто підігрівом припливних мас теплообмінником.

Витяжний вентилятор, видаляючи насичене парами повітря, подає його в камеру для змішування припливного і частини витяжного, забезпечуючи рециркуляцію. Інша частина проходить через теплообмінник для передачі тепла припливному повітрю і видаляється охолодженим назовні. Кількість свіжого повітря і обсяг витяжного залежать від вологості повітряної атмосфери в приміщенні. У зимовий період кількість свіжого повітря, необхідного для осушення, буде мінімальною.

У міжсезоння припливне повітря поділяють на два потоки, один з яких, проходячи через рекуператор, генерує тепло, тоді, як параметри другого потоку, що направляється через байпас, не зазнають змін. За теплообмінником потоки змішуються, і повітря подається в приміщення. У літній період, коли температура зовні перевищує внутрішню, необхідність у нагріванні повітряного потоку відсутня, а внутрішнє повітря тільки осушується і всередині підтримується належний повітрообмін.

Для безпечної роботи вентиляції басейну особливу важливість представляють певні параметри мікроклімату – вологість, рухливість повітря в приміщенні, рівномірність розподілу температури по всій висоті будівлі. Найбільш, мабуть, ефективним і економічним методом боротьби з надлишковою вологістю є конденсаційний спосіб осушення. В умовах постійного зростання тарифів на енергоносії вигідно використовувати не тільки рекуператори тепла, але й теплові насоси. Енергозберігаючі технології надають користувачам відчутну економію, не дивлячись на термін окупності, що розтягнувся на кілька років.

У числі надійного та ефективного сучасного кліматичного устаткування знаходяться інжекційні повітророзподільчі установки із закручуванням струменя. Вони не тільки забезпечують автоматичне регулювання швидкості повітряного потоку і температури навколишнього атмосфери, але і вирівнюють температурний градієнт по висоті приміщення.

Ефективність роботи установки багато в чому буде залежати від параметрів зовнішнього повітря та архітектурних особливостей приміщення – засклення.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті