Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Вентиляція та апетит.

В народі не дарма кажуть - "голод не тітка". Коли сильно зголоднів, здається, можна з'їсти що-завгодно і де-завгодно. Але здається, вибачте за тафтологію, це тільки здається. Особливо в наш благополучний ситий час в місцях з відносно помірним добробутом. Не кажучи вже про великі міста, де крутяться великі гроші.

Сьогодні банальне втамування голоду все частіше прийнято поєднувати з приємним проведенням часу, в хорошій компанії, в хорошій обстановці, що сприяє перетравлюванню їжі та інформації. На щастя, закладів, що надають такі послуги хоч греблю гати, а сучасні технології дозволяють легко, не виходячи з офісу чи з дому вибрати і забронювати одне з таких місць навіть через інтернет. Звичайно ж, мова йде про ресторани та подібні їм заклади, кількість яких, незважаючи на високу конкуренцію в цій галузі продовжує невблаганно зростати.

Тут хотілося б звернути увагу на речі, на які в ресторанах високого рівня, вибачте знову за тафтологію, ми не звертаємо уваги, але на які ми мимоволі звернемо увагу в дешевій їдальні чи генделику.
У людини, яка звикла їсти у комфортній обстановці часто ще на порозі закладу вищевказаного типу може пропасти апетит. У чому ж справа? Адже вона ж ще не встигла ознайомитись ні з меню ні з обстановкою.

Ясна річ, перше, що може зіпсувати нам апетит, - це запах. Хоча є запахи, які можуть нас навпаки, спонукати відвідати певне місце, наприклад, легкий запах кави чи випічки, проте в даному випадку мова йде про запахи з кухні, не завжди і не для всіх приємні, і навіть іноді гару з димом, що зустрічають нас ще з порогу.

Безумовно, головна причина такої ситуації - погана вентиляція і що ще гірше - її відсутність. Хороший ресторан, бар чи навіть кафе, що дорожать своєю репутацією, піклуються про своїх клієнтів і про збільшення їх кількості не можуть собі дозволити погану вентиляцію.

Вентиляція повинна забезпечувати постійний приплив свіжого, якщо необхідно, підігрітого або охолодженого повітря в місця, де знаходяться відвідувачі та інтенсивне відсмоктування гарячого задимленого повітря над плитами і печами.
У такому закладі клієнт ніколи не буде замислюватися над тим, що йому душно чи холодно, в якому настрої сьогодні шеф-кухар, а буде з відмінним апетитом, у повній мірі насолоджуватися стравами, запропонованими йому тут і душевною розмовою з другом чи, що ще краще, - подругою.

Спеціалізовані інтернет-сервіси допоможуть Вам зробити правильний вибір, оскільки там є розділ відгуків і коментарів, адже як відомо, - людський поголос ніколи даремним не буває.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті