Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Вентиляція свиноферми. Вентиляція свинарника. Вентиляція свинокомплексу

Сучасна вентиляція свинокомплексу визначає клімат приміщення в цілому - вологість, рухливість повітря, його склад, температуру. Від цих параметрів залежить комфорт свиней і ефективність всього процесу вирощування.

Дахова дифузна вентиляція

Функціонує на базі природної вентиляції, використовуючи силу вітру. Коли, при економії енергії, бажані параметри мікроклімату не досягаються, є можливість перейти на примусову вентиляцію, встановлюючи бічні вікна в необхідну позицію, переходячи до роботи вентиляторів витяжних шахт.

Допоміжне обладнання в системі вентиляції свинокомплексу.

Повітря надходить у свинарник через припливні клапани (кватирки), що відчиняються під різними кутами, регулюючи кількість надходить зовні повітря. вентиляція свинарниківПрипливні клапани забезпечують швидке надходження достатньої кількості свіжого повітря, вони прості в експлуатації та обслуговуванні. Припливний клапан сконструйований для досягнення найбільш оптимального розподілу повітряних потоків.
Відтік переробленого повітря зі свинарника відбувається через витяжні шахти з витяжними вентиляторами, що встановлюються на даху. Витяжні шахти виготовлені з поліетилену, що забезпечує довгу тривалість служби і стійкість до впливів зовнішнього середовища.
По свинарнику повітря рівномірно розподіляється вентиляторами різної потужності - для різних статевовікових груп свиней. Завдяки постійній циркуляції повітря приміщення свиноферми міняється і опалюється рівномірно, і шкідливі речовини не концентруються в локальних зонах, знижується ризик захворювання свиней.

Управління.

Вся система вентиляції свинарника управляється контролерами. Температура, вологість і потужність потоку повітря в приміщенні визначаються датчиками автоматично, і на підставі отриманих даних виставляється оптимальний кліматичний режим. Для експлуатації та контролю великої кількості регуляторів існує система мережевого з'єднання - контролери мікроклімату. Основна функція даної системи полягає в повному програмування обліку, контролю та аналізу всіх даних і параметрів. Система надає інформацію про стан кожного з регуляторів. Передбачено управління системою по модему для віддаленого контролю.
Системи вентиляції та опалення повинні бути розділені - це потрібно для підтримки стабільного режиму в різний час року. Наприклад, влітку обсяг припливного повітря зростає з ростом вуличної температури і система опалення не використовується. При розкритті вікна на понад 57% утворюються два напрямки потоку свіжого повітря, який, у достатньому обсязі, надходить в приміщення, створюючи тим самим сприятливий мікроклімат. Крім того, цей спосіб дозволяє поліпшити кліматичну атмосферу в приміщенні, до, або замість функціонування охолоджувальних систем.
Взимку надходження зовнішнього холодного повітря зводиться до мінімуму, щоб не збільшувалися витрати на опалення. При відкриванні вікна на менше 57% потік повітря спрямовується у верхню частину приміщення, де поступово змішується з уже існуючим теплим повітрям, тим самим запобігаючи потраплянню холодних повітряних струменів на тварин, і їх переохолодження.
Спільна робота систем вентиляції та опалення забезпечується системою автоматики. Управляти вентиляцією та опаленням свиноферми можна навіть віддалено, через інтернет.
Така організація вентиляції та опалення свиноферми гарантує оптимальні умови утримання свиней без зайвих витрат на енергозабезпечення.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті