Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Змішувальний вузол системи вентиляції.

Сучасний змішувальний регулювальний вузол - це відповідальна частина сучасної системи вентиляції з водяним теплообмінником. Вибір схеми змішувального вузла являє собою складне завдання і залежить від багатьох факторів, зокрема від забезпечення безпеки, сумісності контуру нагрівача і опалювальної мережі. Нагрівання повітряних мас здійснюється зміною температури робочого середовища при його незмінному обсязі. Якісне регулювання дозволяє отримати максимально наближену до лінійної характеристики управління, гарантувати стійкість процесу, запобігти заморожування калорифера, використовуючи принцип постійного протоки.

Змішувальний вузол має у своєму складі регулюючий клапан, розташований на вході в калорифер гарячої води. Клапан змішує відпрацьований теплоносій і той, що надходить від зовнішнього нагрівача. Величина відкриття регулюючого клапана визначає співвідношення прямої та зворотної води, змінюючи тим самим температуру теплоносія, що надходить у теплообмінник. В залежності від температури поступаючого в калорифер теплоносія змінюється і його потужність. Перевага триходових змішувальних клапанів зі штоковим сервоприводом полягає в повному контролі над протіканням змішувального процесу. Рухомий шток визначає в залежності від необхідної температури величину відкриття і кількість перетікаючої води. Штокові регулюючі клапани відрізняються тривалим терміном експлуатації. Електропривод клапана змінює положення штока, отримавши аналоговий або трипозиційний сигнал від системи управління. Електронний захист і автокалібровка приводу збільшують надійність системи.

Використання байпасної лінії зі зворотним клапаном і балансувальним вентилем дозволяє регулювати спільну роботу різних споживачів тепла від єдиного котлового контуру, служить для запобігання зупинки течії гарячої води при закритому регулювальному клапані. Встановлений фільтр захищає насос і клапан від забруднення, запобігаючи тим самим їх вихід з ладу. Використовуючи кульові крани можна перекрити систему для її сервісного обслуговування.

Змішувальний вузол вибирають залежно від лінійності характеристики управління. Ступінь відкриття регулюючого клапана дозволяє впливати на температуру повітряного струменя, що подається в приміщення. Гідравлічний опір відкритого клапана має бути трохи вищим опору іншої частини внутрішнього контуру або опору теплообмінника при заданій витраті теплоносія.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті