КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Система вентиляції - без неї в будинку не обійтися.

Чистота повітря в житловому будинку надзвичайно важлива, тому що саме від того, чим дихає людина, багато в чому залежить його здоров'я і навіть настрій. Саме тому, потурбуватися про чистоту повітря того ж заміського будинку слід ще на етапі його проектування. Щоб досягти необхідного рівня чистоти повітря, необхідно в проекті будинку врахувати деякі моменти, які будуть пов'язані з установкою спеціальної системи вентиляції повітря, яка забезпечить нормальний повітрообмін у всіх кімнатах будинку і при цьому видалить ще й надлишки тепла, пилу, і вологи.

Раніше більшість забудовників на етапі спорудження будинку цілком обходилися природною вентиляцією . У такій системі повітря циркулювало крізь дверні та віконні прорізи, а також димохід й усілякі щілини. Але, була така система не дуже-то і досконала – ефективність її роботи безпосередньо залежала від температури повітря, а також напрямку і сили вітру. Сьогодні ж, в сучасних будинках, природна вентиляція і зовсім проявляє себе як абсолютно неефективна – пластикові вікна, а також технології монолітного будівництва не дають повітрю циркулювати усередині приміщення. Саме тому, замість природної вентиляції на етапі проектування будинку необхідно буде подбати про вибір якого-небудь іншого способу оновлення повітря в приміщенні.

На сьогоднішній день можна виділити два основних типи примусової вентиляції:

- Припливна вентиляція.
- Витяжна вентиляція.

Різниця між двома цими вентиляційними системами полягає в тому, що припливна спочатку спроектована таким чином, щоб забезпечити постійний приплив свіжого повітря в приміщення (для цього використовується спеціальне обладнання, яке можна придбати у компаній, основна сфера діяльності яких - продаж кліматичного обладнання). Чисте ж повітря в такому випадку постійно надходить в будинок, витісняючи при цьому відпрацьоване. Що ж стосується витяжної вентиляції, то принцип її дії трохи відрізняється від припливної. Основним завданням витяжної є видалення вже відпрацьованого повітря з приміщення.

Кожен окремо вид вентиляційних систем має свої недоліки, тому більш правильним рішенням буде встановлення такої вентиляції, яка поєднувала б функцію двох перерахованих вище. Називається така система припливно-витяжної і в цьому випадку вдається забезпечити одночасно ефективні і приплив, і витяжку повітря. Поширеною також є така комбінована система, в якій є одна припливна вентиляції і кілька витяжних.

У випадку, якщо є необхідність у тому, щоб вентиляційна система працювала ще й на охолодження, то має резон встановлення спеціального центрального кондиціонера. Така центральна система кондиціонування відмінно поєднує в собі функції припливної вентиляції і охолоджувача. Таким чином, вдається наповнити будинок не тільки свіжим, але ще і охолодженим повітрям, що досить актуально, особливо спекотним літом.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті