КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Проектування промислової вентиляції в ресторанах.

Як і в будь-якому багатолюдному відвідуваному закладі, в ресторані необхідна наявність вентиляційної системи. Вона забезпечить комфортний мікроклімат для відвідувачів, видалить тютюновий дим, застояне повітря, запах їжі, яка готується на кухні. Вентиляція ресторанів влаштована особливим чином, тому сюди входить багато різних зон, які потребують особливих та індивідуальних умов обробки повітря. Зони можна розділити на кілька видів - обідній зал, кухня, санвузли, підсобні та технічні приміщення.

Для кухонної зони необхідно забезпечити хороший і інтенсивний повітрообмін, особливо над плитами і витяжками. Обсяг припливного повітря має бути значно меншим кількості повітря, що видаляється. Це робиться для того, щоб запобігти перетікання запахів з кухні в інші приміщення.

Для обіднього залу (зона, де знаходяться гості) необхідний достатній приплив повітря, він розраховується виходячи з площі приміщення і кількості відвідувачів, які можуть одночасно знаходитися в ресторані. Ще донедавна в багатьох ресторанах були передбачені столики для курців, вони зазвичай встановлені ближче до виходу, або уздовж вікон. За правилами, над ними в обов'язковому порядку повинні були встановлюватися витяжні клапани. На танцювальному майданчику повинен бути забезпечений більш інтенсивний повітрообмін, тому що танцюючим людям потрібно більше свіжого повітря. Якщо є скляні вітражі на танцполі, то необхідно забезпечити інтенсивний обдув скла, щоб воно не запотівало.

Як відомо, санвузли знаходяться не так далеко від головного залу і тому, щоб уникнути розповсюдження запахів, в цій зоні необхідно посилити витяжну вентиляцію. У кімнатах для персоналу та технічних приміщеннях, також необхідна природна витяжка, але якщо її не достатньо, то можна купити недорогий вентилятор, який посилить природну витяжку.

Проектування промислової вентиляції необхідно довірити досвідченим інженерам. Вони точно все розмітять, розрахують і встановлять по вищому рівню. Для кожного закладу підбирається індивідуальний комплекс обладнання, завдяки якому, повітря в приміщенні буде завжди відповідати санітарним правилам і нормам. Якщо в закладі стане переважати свіже повітря і провітрювання буде на висоті, то відвідувачі і робочий персонал будуть тільки в захваті від сприятливої ??робочої та розважальної обстановки.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті