КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Переваги механічних систем вентиляції

Природні способи вентиляції недосконалі: у дні, коли вітру недостатньо, деякі частини будинку погано провітрюються; в холодну пору вхідні потоки повітря можуть бути дуже холодні; або ви, не дай Бог, захворіли чи змушені закривати кватирки у спеку, так як на вулиці тополиний пух стоїть стіною. Також при такій вентиляції підвищується рівень вологості і забруднення житла чи офісу.
Однак ви все-таки можете дещо зробити для поліпшення якості провітрювання. Ці заходи включають в себе віконну вентиляцію і витяжку на кухні та у ванній кімнаті для усунення вологості. А ще ви можете спробувати встановити механічну припливну систему вентиляції.

Спектр переваг правильно встановленої механічної припливної системи вентиляції включає в себе постійне підтримання прийнятного рівня свіжості повітря, знижує ступінь забруднення будинку, а також дає можливість закрити вікна під час цвітіння рослин, що викликають алергічну реакцію. У деяких випадках, в залежності від типу алергенів або подразників, які викликають у вас симптоми, така система може бути єдино прийнятною.

Для того щоб зрозуміти, як механічна система вентиляції може зменшити ваші страждання, як алергетика, вам варто краще придивитися до того, що вона дійсно вміє. Резонно вважати, що така система активно освіжає повітря у вашому будинку шляхом забору затхлого повітря і перенесення його в інше місце. Крім того, взимку ця система допоможе зменшити кількість пилових кліщів шляхом забору холодних потоків з вулиці. Дослідження показують, що в країнах, де протягом декількох місяців варто холоднеча, механічні системи вентиляції можуть значно знизити популяцію цих самих кліщів. Суть полягає в тому, що під час зими їх кількість знижується настільки, що за теплі місяці вони не встигають розмножитися до минулих меж чисельності.

У зонах більш помірного клімату останні дослідження показали, що, незважаючи на більш короткі зими, система все одно знижує ступінь алергічних реакцій, викликаних кліщами.
Якщо ваше здоров'я негативно реагує на кліщів, вам потрібно завжди пам'ятати той факт, що припливна механічна система вентиляції зможе допомогти тільки у випадку, якщо вона використовується в рамках цілого комплексу заходів, включаючи інші елементи боротьби з кліщами, такі як протикліщові меблі зі спецпокриттям.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті