Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Переваги круглих повітропроводів оцинкованих та з нержавіючої сталі

Не дивлячись на те, що сучасний ринок будівельних матеріалів і виробів з кожним роком поповнюється великою кількість всіляких новинок, старі матеріали не втрачають своєї популярності і затребуваності. Так, наприклад, повітропроводи з нержавіючої сталі не стали менш затребуваними при появі гнучких полімерних виробів, так як відрізняються своєю простотою в монтажі і тривалим терміном служби. Крім цього повітропроводи з нержавіючої сталі є більш міцними, ніж інші, що, так чи інакше, полегшує роботу з ними в процесі монтажу, не вимагаючи занадто делікатного до себе відношення.

Крім нержавіючої сталі для виготовлення повітропроводів застосовується так само звична і знайома всім оцинкована сталь. Саме цей матеріал володіє рядом переваг навіть перед самими новітніми матеріалами. Так основними перевагами оцинковки можна назвати:

- Стійкість до корозії. Ця властивість особливо необхідна при влаштуванні системи вентиляції в приміщеннях, вологість яких практично завжди є підвищеною. Таким приміщеннями можна назвати ванні кімнати, басейни і так далі. Навіть при порушенні цинкового шару іржа не буде утворюватися на цій ділянці, так як на його поверхні завжди буде присутній оксидна плівка.

- Висока екологічність, яка пояснюється відсутністю шкідливих парів навіть при підвищених температурах. Саме тому такі повітропроводи на відміну від різних полімерних можна використовувати в поліклініках і дитячих установах.

- Висока біологічна стійкість, що виражається в тому, що саме на цьому матеріали не утворюватиметься різний грибок або цвіль.

Так само можна відзначити те, що оцинковані елементи можуть мати різну форму перерізу. Так в основному розрізняють круглий оцинкований повітропровід або той, що має прямокутний переріз. Повітропровід круглий оцинкований, наприклад, володіє більш хорошими аеродинамічними якостями, а так само дозволяє знизити втрати повітря до мінімальних значень. Такі мінімальні втрати пояснюються можливістю застосовувати більш герметичні з'єднання, таким чином, роблячи їх практично не пропускачими повітря. Квадратна ж форма повітропровода дає можливість зменшити площу, необхідну для пристрою системи вентиляції за рахунок своїх компактних розмірів. Так само завдяки таким розмірам монтаж їх виробляється набагато простіше, так як вони не важкі і легко з'єднуються один з одним. Але при їх монтажі слід враховувати що при сильному вітрі шум від проходження повітря по трубі буде добре чутний і для того щоб цього уникнути необхідно передбачити додаткову звукоізоляцію.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті