КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Припливна вентиляція і користь від неї.

Сучасні жителі міст всілякими і доступними способами намагаються перетворити свій побут, роблячи обстановку більш комфортною. Але спроби зробити мікроклімат здоровим можуть виявитися марними, якщо не вдаватися до встановлення спеціальних приладів, іменованих кліматичним обладнанням. У даному випадку хочеться загострити увагу на одному з різновидів кліматичної техніки - на припливній вентиляції.

Навіщо потрібен монтаж припливної вентиляції, якщо існує природна вентиляція? Такого роду питання виникають у зв'язку з відсутністю знань про будівництво будинків та вимогами, які до цього процесу пред'являються. До того ж сучасні споруди оснащуються герметичними пластиковими вікнами, які взагалі не дозволяють повітрю проникнути всередину приміщення. Однак і в квартирах, де відсутні пластикові вікна, ситуація ні скільки не краще. Як приклад можна розглянути Москву і повітря цього відомого міста.

Найголовніша особливість повітряних мас столиці - це забрудненість. У зв'язку з великою кількістю машин і людей повітря забруднене набагато сильніше, ніж у будь-якому іншому менш великому місті. А природна вентиляція полягає у відкриванні вікон і дверей, нерідко створюючи протяги, але і це не найголовніше. У приміщення проникає повітря, наповнене шкідливими сполуками, які несуть собою серйозні наслідки. Особливо це позначається на сім'ях, в яких ростуть діти. Ризик виникнення алергії досить великий.

І чим же допомагає припливна вентиляція? Виявляється, системи припливної вентиляції справляються із завданням очищення повітря максимально ефективно. Завдяки оснащенню припливних установок новітніми вугільними і фотокаталітичними фільтрами обладнання бере на себе весь тягар завдань щодо створення здорового мікроклімату в вентильованому приміщенні.

У даному сегменті ринку підвищеним попитом і довірою користується компанія Ventmachine, яка зарекомендувала себе надійним виробником кліматичного обладнання. Діапазон установок починається з спрощених моделей, оснащених всім необхідним для повноцінного очищення і володіють доступною ціною. Розвиваючи власне виробництво, були створені такі припливні установки, які знаходяться поза конкуренцією з іншими відомими марками. Повністю автоматизовані, продумані і досконалі моделі, які можна і потрібно встановлювати будинку.

Придбання припливної вентиляції - це крок на шляху до здорового майбутнього.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті