КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Осьові вентилятори.

Усі вентиляційні пристрої призначені для переміщення потоків повітря в системах вентиляції та кондиціонування і одним з найпопулярніших видів вентиляторів є осьові вентилятори

Даний вид вентиляційного устаткування використовується для найрізноманітніших цілей, найчастіше осьові вентилятори використовуються для вентиляції виробничих і торгових приміщень. Осьові вентилятори можуть встановлюватися як в повітропроводах вентиляційних систем, так і безпосередньо в стіну. Найчастіше їх використовують для безканальної вентиляції, наприклад для обдування тепловиділяючих агрегатів, таких як компресорно-конденсаторні блоки кондиціонерів.

Конструктивно осьові вентилятори являють собою циліндричний кожух з розташованим всередині робочим колесом, що складається з консольних лопатей, що мають загнуту форму і, як правило, розташоване на осі електродвигуна. За допомогою електродвигуна обертається робоче колесо і лопаті передають повітря в потрібному напрямі, переміщення повітря здійснюється тільки в осьовому напрямку. Осьові вентилятори дуже прості в експлуатації, легко монтуються, їх обслуговування не складає труднощів.

Осьове вентиляційне обладнання має високі аеродинамічні характеристики і відносно невеликі розміри, невисока ціна в порівнянні з іншими вентиляторами також є значною перевагою осьових вентиляторів. Вони не вимагають особливого догляду і можуть експлуатуватися на протязі всього часу практично без обслуговування. Ці вентилятори мають низький рівень шуму і спеціальний захист електродвигуна від перегріву.

Якщо ви хочете купити осьовий вентилятор, спершу вам потрібно визначитися, якої моделі і потужності вентилятор вам потрібен і для яких цілей ви його купуєте. Осьові вентилятори виготовляються сімнадцяти типорозмірів, з різною кількістю лопаток від 2 до 8 і діаметром робочого колеса від 250 до 1600мм. Можуть бути правого чи лівого обертання і з електродвигуном на 220В та на 380В. Осьові вентилятори можуть бути загального призначення, виготовлені з вуглецевої сталі або корозійностійкі з нержавіючої сталі. Від правильного вибору вентиляційного устаткування залежить якість роботи системи, економічність використання і термін експлуатації. Тому перш ніж замовити осьовий вентилятор ми радимо якісно розрахувати потужність вентиляційного устаткування або проконсультуватися з фахівцем.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті