Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

АБС-груп "Осьові вентилятори".

Осьові вентилятори відрізняються різноманіттям конструкцій і моделей, і так само низьким споживанням енергії при досить високій ефективності використання даного пристрою. Осьові вентилятори широко використовуються в промисловості і в побуті.

Призначення осьових вентиляторів

Вентилятори осьові призначені для примусового перегону повітряних мас, що не містять вибухонебезпечних газів, липких речовин і з твердими домішками не більше 100 мг/м3. Вони можуть монтуватися безпосередньо в стіну або у вікно чи встановлюватися в повітроводах вентиляційних систем. Для якісної роботи пристрою, температура зовнішнього середовища не повинна перевищувати +40°С.

Конструкція осьових вентиляторів

Осьовий вентилятор складається з циліндричного кожуха, всередині якого розташовується робоче колесо з лопатками. Лопатки робочого колеса закріплені під невеликим кутом відносно площини обертання електродвигуна, це дозволяє захоплювати більшу кількість повітря і направляти його прямо в осьовому напрямку. Вигнута форма лопаток значно знижує рівень шуму. Лопатки можна вручну встановлювати під різними кутами, що дозволяє одному вентилятору працювати в декількох режимах. Двигун осьового вентилятора має термореле, що захищає його від перегрівання і спеціальний захист від попадання вологи всередину обмотки двигуна. Це дозволило звести до мінімуму можливість поломки пристрою.

Відмінні особливості осьових вентиляторів:

Лопатки осьового вентилятора можуть бути правого або лівого обертання, їх кількість може варіюватися від двох до восьми. Діаметр робочого колеса може бути від 250 до 1600 мм. Осьові вентилятори виготовляються сімнадцяти типорозмірів і можуть бути загального або спеціального призначення. Осьові вентилятори можуть бути в спеціальному корпусі, з гратами або з настінної панеллю.

Завдяки такому великому асортименту, будь-яка людина може купити осьовий вентилятор з необхідними характеристиками, що відповідають всім умовам майбутньої експлуатації.

Переваги осьових вентиляторів:

- Висока продуктивність;
- Низьке споживання енергії;
- Низька ціна щодо інших видів вентиляторів;
- Низький рівень шуму
- Універсальність і простота монтажу;
- Компактні розміри;
- Гнучкість налаштувань, що дозволяє міняти режими;
- Повна автоматизація пристроїв;
- Мінімальна потреба в сервісному обслуговуванні.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті