Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Патент на здійснення трудової діяльності в Російській Федерації

В процесі життя людина регулярно включається в різноманітну діяльність. Багатоплановість світу сприяє появі все більше нових видів діяльності, залучаючи до цього процесу зацікавлених прогресивних людей, яким для організації свого життя потрібні наймані працівники. А оскільки ми живемо в цивілізованому суспільстві, то законослухняні громадяни намагаються не допускати протиправних дій. Це поширюється, в тому числі і на трудові відносини, пов'язані з наймом іноземної робочої сили, хоча це питання все ще не точно врегульоване законодавством. В цілому, у багатьох сучасних власників великих будинків або садиб сьогодні існує досить пристойний обсяг регулярної роботи, яку необхідно виконувати в строк. Так як трудових обов'язків досить багато, то і вартість послуг може виявитися цілком вражаючою, якщо брати до уваги ринкові відносини. У цій ситуації все більшим попитом користується можливість залучення іноземної робочої сили для виконання трудової діяльності.

Але, якщо це - іноземні робітники, представники країн з безвізовим режимом, то за відсутність дозвільного документа на заняття такого роду на території Російської Федерації їх не покарають. На сьогоднішній день в цьому списку ряд держав Близького Зарубіжжя: Україна, Білорусь, Молдова, а також Азербайджан, Вірменія, Узбекистан, Таджикистан, Киргизія. Він називається патент на здійснення трудової діяльності, і отримати його можна у відділеннях територіального УФМС. Підставою для отримання такого документа є федеральний закон, що регулює правове становище іноземних громадян у Росії.

Отже, патентом буде папір, що підтверджує право іноземця з країни, що не вимагає оформлення візи, на законних підставах перебувати в Росії, на виконання трудової діяльності у фізичних осіб, представників РФ.

Відчуваючи необхідність в оформленні таких документів, працедавцеві часто простіше довірити цю справу кваліфікованим фахівцям, ніж самому витрачати час, здоров'я в чергах, терпіти чималу кількість всіляких негараздів, пов'язаних з походами по кабінетах чиновни ків. Більш того, такі патенти оберігають від неприємностей, пов'язаних з перевірками і від штрафних санкцій. В якості роботодавця людина відчуває себе набагато впевненіше і захищеніще, маючи такий документ на своїх найманців. Не кажучи вже про самих іноземців, ступінь їх довіри своєму роботодавцю підвищується в рази, адже їх забезпечують законним документом на роботу на території іншої країни.

Можливо багаторазове пролонгування терміну дії цього документа. Але період продовження не може становити більше 3 місяців одноразово. Це означає, що загальний термін дії патенту на здійснення трудової діяльності на території РФ, включаючи день видачі, не повинен перевищувати 12 календарних місяців. По закінченні цього терміну і по закінченню 12 місяців, виходячи від дати прибуття на територію російської держави, іноземному працівникові знову можна провести процедуру оформлення патенту. У разі порушення даних пунктів, іноземцю доведеться в 15-денний термін покинути країну. Ці дні його знаходження на російській землі обгрунтовано законом.

За патент потрібно платити щомісяця податок біля однієї тисячі рублів протягом усього терміну дії. Як для працівника, так і для роботодавця, це прийнятна сума, в порівнянні з розмірами штрафів за прострочений, порушений патент або його відсутність. Роботодавцю доведеться викласти від 2 до 5 тис. рублів. Якщо ж іноземець допускає порушення в порядку поводження з патентом, він також зобов'язаний виїхати з країни в 15-денний термін по завершенні чинного документа.

Особливо слід зазначити, що працівнику-іноземцю з патентом, охочому трудитися на організацію або на підприємця, необхідно отримати дозвіл на роботу.

Щоб обзавестися таким могутнім документом, як патент на трудову діяльність для своїх працівників, вимагається надання таких документів, як посвідчення особи з копією і перекладом, копія та оригінал міграційної карти, талон повідомлення про постановку на міграційний облік, строком на 3 місяці, пара кольорових не глянцеві фото розміром 3 на 4. Підготувавши ці документи, звернувшись у фірму, що займається наданням такого роду послуг, можна сподіватися в термін до 15 днів вартістю 7,5 тис. рублів отримати готовий пакет оформлених у відповідності із законом патентів і спокійно жити, впевнено дивлячись у майбутнє.

Якщо свідомий іноземний громадянин, в'їхавши в Росію, мріє отримати патент, звернувшись у відповідний федеральний орган виконавчої влади з пакетом документів, зможе вільно його отримати. Для цього йому знадобиться: заповнити бланк заяви про видачу патенту, документ, що засвідчує особу, чинний в Російській Федерації, принести міграційну карту, що містить відмітку відповідної служби про її видачу або відмітку про в'їзд в країну, зроблену службою прикордонного контролю, документи, що свідчать про сплачений податок на доходи фізичних осіб, заповнити форму, що містить відомості про трудову діяльність у фізичних осіб. Головне, що слід пам'ятати, що іноземний працівник у свого роботодавця не повинен вчиняти дії, спрямовані на отримання прибутку. Оскільки на таку діяльність потрібно отримувати в установленому порядку інші документи. Патентом можна користуватися, якщо в обов'язки працівника входять: особисті послуги, домашні справи, інші потреби, що не є підприємництвом. У той же час, всі види робіт з сільгосппродукцією, в тому числі і продаж, не будуть визнані порушенням, але все ж зловживати, перетворюючи ці процеси в стабільні, не рекомендується. Регулярний прибуток - показник вдалого бізнесу, що розвивається. Ситуації, коли праця іноземців, які мають такі патенти, залучається до реалізації бізнесу, вважаються такими, що порушують міграційне законодавство, загрожують як працівникові, так і роботодавцю штрафними санкціями у розмірі від 2 до 5 тис. рублів, а іноземцю ще й доведеться залишити країну.

Крім того, іноземні робітники, які володіють патентами, можуть бути притягнуті до укладення трудових договорів. Для тих, хто наймає на роботу тут багато вимог, оскільки такі документи потрапляють під дію трудового кодексу.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті