Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Оцінка приміщення

Один з поширених видів оцінки нерухомості - оцінка приміщень, офісних наприклад, що має індивідуальну особливість на кожному об'єкті оцінки. Наприклад, у кожному приміщенні є індивідуальні елементи, які необхідно оцінювати по-різному в силу відмінного призначення, термінів і умов експлуатації. Професіонал-оцінювач володіє знаннями й уміннями, що дозволяють швидко оцінити приміщення. Методика оцінки давно розроблена, і широко застосовується. Наприклад, всі об'єкти в приміщенні поділяють залежно від типу використання, строку служби, способу ремонту. Всі розрахунки оцінювач виконує з урахуванням знецінення (зниження вартості за рахунок зносу, використання).

Групи об'єктів в приміщенні:

1. Довговічні елементи конструкцій. Оцінювач зобов'язаний виконати детальний огляд цих елементів як найважливішої складової частини нерухомості. До довговічним деталям відносять: стіни, стеля, підлога, внутрішні комунікації, електропроводку. Ознака довговічних частин - термін служби від десяти до двадцяти п'яти років. Надійність довговічних елементів така, що експерт часто робить висновок, що вони знаходяться в повному порядку. У разі подібних елементів поняття знецінення не застосовують, їх вплив на зниження ціни мінімально. Справедливо зазначити, що такий чинник як інфляція іноді компенсує знецінення. Група довговічних деталей надійна, постійна, фундаментальна. Досвідчені експерти єдині в думці, що вони схильні до незначних коливань, їх вплив на ціну незначно. Консультації по оцінці комерційної нерухомості є складовою частиною основних, а не додаткових послуг оцінювача. У виняткових випадках пошкодження даних частин, продавцю доцільно виконати ремонт для залучення покупця. Оцінювач може професійно визначити вартість ремонту і його окупність після продажу об'єкта. Думка експертів-оцінювачів надає значну допомогу в здійсненні операцій.

2. Група елементів із середнім строком служби: від п'яти до десяти років. Вони включають: обігрівачі, повітряні компресори, водонагрівачі, кондиціонери, каміни ит.д. З ракурсу оцінки приміщення термін служби у цих типів обмежений, вони можуть виходити з ладу. Рівень їх стану говорить про ставлення до них господаря в період експлуатації, дає інформацію покупцеві про доцільність покупки і витратах в майбутньому. Оцінювач враховує стан елементів другої групи при розрахунку вартості приміщення з урахуванням їх знецінення.

3.Елементи недовговічного, тимчасового характеру (жалюзі, штори, килими і т.д.). Багато покупців відмовляються купувати нерухомість з цими деталями. Вартість елементів третьої групи може коливатися від 0 до 75% від первісної його вартості. Оцінювач в розрахунках обов'язково враховує знецінення елементів третьої групи.

Такі основні критерії при оцінці вартості приміщень. Стан елементів приміщень необхідно враховувати продавцю для максимально вигідної ціни продажу.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті