Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Зроби сам, та перед цим добре подумай

Сьогодні рівень технологій у будівництві досяг дуже великої висоти. На ринку доступно безліч матеріалів та інструменту з неймовірними раніше характеристиками та здібностями.
Для людини, що має мізки і руки на місці, а найголовніше, час і бажання за допомогою сучасного інструменту виконати технологічно найскладнішу роботу не складе труднощів. Хоча ще зовсім недавно для її виконання потрібні були б послуги як мінімум якої-небудь спеціалізованої майстерні.

Але навіть при таких нинішніх широких можливостях є роботи, перед виконанням яких потрібно добре подумати, чи варто за них братися самому чи простіше і надійніше відразу звернутися до професіоналів. Особливо це стосується робіт з виконання монтажу деяких інженерних мереж, таких як кондиціювання, вентиляція та опалення.

Звичайно ж, для виконання якихось не дуже складних робіт, наприклад, установки витяжки чи вентилятора у ванній можна, а іноді і потрібно просто звернутися за допомогою в інтернет, благо там є толкові сайти, де більш менш зрозуміло вам розтлумачать, як у квартирі правильно облаштувати самому просту систему вентиляції.
Але найчастіше виконання робіт з інсталяції таких систем як кондиціювання, опалення і більш складні системи вентиляції, електро- і мережі інших комунікацій, водопровід і навіть сантехніка вимагають не тільки спеціального інструменту та умілих рук з головою, але і досвіду, спеціальних матеріалів, і що особливо важливо, попередніх розрахунків. Так, можливо, покоптівши самому за допомогою всезнаючого Гугля, ви заощадите певну суму. Це в кращому випадку, якщо у вас все відразу вийде. Але скільки нервів і часу ви при цьому витратите, - одному Богу відомо. Чи не простіше витратити цей час на виконання тієї роботи, в якій ви фахівець, яка принесе вам дохід, можливо більший, ніж ви заощадите.

Звичайно, не можна всіх гребти під одну гребінку. Ситуації бувають різні. Комусь робити все самому приносить моральне задоволення, для когось, - це справа принципу, а в когось просто немає іншого виходу в силу матеріальних обставин. Але дуже часто в інтернеті гуляє багато "псевдопомічників", закликаючих все і вся робити самому і при цьому ступінь їхньої допомоги досить примітивна. Вони вводять в оману своїх читачів, що абсолютно все можна зробити своїми руками.
Часто такі люди після тривалих моральних і фізичних мук розчаровуються у всьому і витративши купу часу і зайвих грошей, в кінці-кінців, звертаються до професіоналів.
А бувають і більш серйозні наслідки, типу свисту у вентиляційному каналі, короткого замикання в електромережі, прориву труби тощо.

Ми не закликаємо вас не пробувати нічого робити своїми руками, насправді це і цікаво і корисно, ми просто застерігаємо, що перш ніж братися за що-небудь серйозне самому, - гарненько подумайте, - чи варто це робити.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті