Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийenglish

Стельові вентилятори

Бувають ситуації, коли в силу різних причин, економічних чи конструктивних, створити комфортне повітряне середовище для відпочинку, роботи в певному приміщенні чи його локальному куточку дуже важко або занадто витратно. Стельові вентилятори - це обладнання, що допомагає знайти вихід саме з таких ситуацій відносно простим і недорогим шляхом.

стельовий вентилятор Монтуються дані прилади, як випливає з їх назви, - на стелі. Завдяки значному розмаху лопатей при обертанні стельовий вентилятор створює досить потужний потік повітря. Цей потік, залежно від напрямку обертання і від кута нахилу лопатей, спрямований під певним кутом або зверху вниз, або навпаки - знизу вгору.

Основне завдання стельового вентилятора, - створити підвищену швидкість руху повітря в зоні роботи або відпочинку людей для створення ілюзії прохолоди і більш комфортних відчуттів для них при високих температурах навколишнього середовища. У цій ситуації повітряний потік направлений в робочу зону, зверху вниз під кутом. При цьому робота вентилятора практично безшумна і не створює ніяких додаткових дискомфортних відчуттів. Швидкість потоку можна регулювати плавно чи ступенево, залежно від моделі стельового вентилятора і регулятора.

Інша важлива функція стельових вентиляторів - перемішування повітряних потоків у великих приміщеннях і в приміщеннях з високими стелями, вирівнювання в них температури як за площею, так і за об'ємом. Причому актуальною ця функція є і в спеку і навіть взимку, в опалювальний сезон.

Влітку стельовий вентилятор може іноді допомогти заощадити вам на кондиціонері, вирівнявши температуру в приміщенні між більш прохолодними нижніми і більш теплими верхніми зонами, а в холодну пору року направить більш тепле повітря з-під стелі вниз, заощадивши вам на опаленні. А коли вирівнювати буде нічого, - він просто створить в приміщенні вітерець, відчуття прохолоди, чим значно підвищить вашу працездатність, тонус і настрій.

Стельові вентилятори виробляються різними за розміром, потужності і дизайну. Вони гармонійно вписуються в дизайн будь-якого приміщення і доступні за ціною. Бувають моделі навіть комбіновані зі світильниками або люстрами. Словом, на будь-який смак і колір. Щоб переконатися в цьому і вибрати відповідну модель, досить заглянути в будь-який каталог стельових вентиляторів.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті