Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Основні переваги спірально-навивних повітроводів

Сучасні виробники пропонують різні види повітропроводів. Переваги спірально-навивних повітроводів перед прямокутними полягають у простоті їх монтажу і економічності. Виготовляють їх з листа оцинкованої сталі, не порушуючи при цьому захисний цинковий шар на фальцевому з'єднанні. Виробляють їх з стрічкової сталі, використовуючи при цьому метод спіральної намотки. Окремі елементи воздуховода з'єднують один з одним спеціальними ніпелями. Це забезпечує герметичність з'єднань і зводить до мінімальних втрат повітряної маси під час її транспортування. Найчастіше шви вироби герметизують силіконовим герметиком, а модулі фіксують за допомогою заклепок і самонарізних гвинтів. Виготовляють цей вид воздуховода на спеціальному верстаті. При цьому зазвичай система має стандартну довжину - 3000 або 6000 мм. Допускається відхилення, яке повинне не перевищувати 5 мм. Діаметр повітроводів коливається в межах від 100 до 1600 мм.

Спірально-навивні повітропроводи відрізняються від інших повітроводів рядом переваг, головним з яких є їх економічність. А саме, їх вартість на 30% нижче вартості прямокутних повітропроводів. Їх конструкція досить міцна і жорстка, тому їх можна виробляти досить великого розміру. Також з'єднання у таких виробів володіють високою герметичністю, завдяки чому значно збільшується ефективність роботи системи вентиляції та кондиціонування. Крім цього, канал, який виводить повітря, має невеликий опір, завдяки чому для прокачування повітря потрібно обладнання з меншою потужністю.

Також спірально-навивні повітроводи мають невеликий рівень шуму, оскільки вони забезпечують рівномірне переміщення повітряної суміші без появи турбулентних явищ. Ремонт системи воздуховода передбачає заміну фітингів і секцій, тому в порівнянні з ремонтом прямокутних виробів здійснювати його набагато простіше. До того ж, при однакових потоках повітря для спірально- навивних систем потрібна набагато менша площа перерізу. Монтаж виробу здійснюється досить просто завдяки з'єднанню прямих ділянок і фасонних деталей. Щоб їх з'єднати, досить вставити фасонну деталь у пряму ділянку. Прискорюють і спрощують монтаж також ніпельні з'єднання. При цьому довіряти монтаж варто тільки професіоналам з великим досвідом роботи.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті