КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийenglish

Від чого залежить комфорт у ванній кімнаті.

З твердженням, що ванна кімната - одне з найважливіших місць в будинку чи квартирі, думається, сперечатися не буде ніхто. Тут, як правило, ми проводимо прекрасні хвилини розслабленості відпочинку після напруженого трудового дня. плитка в ваннуДоведений факт, що глибина нашої релаксації залежить не тільки від температури води, наявності в ній розслаблюючих ароматизаторів чи гідромасажу у конструкції ванни, але у великій мірі і від навколишнього оточення в кімнаті, де ми приймаємо ванну.

Саме тому плитка у ванну підбирається господарями не менш ретельно, ніж сантехніка. На щастя, сьогоднішня пропозиція даного облицювального матеріалу є неймовірно широкою. Велика різноманітність забарвлень і розмірів плитки іноді навіть може привести клієнта в замішання. У цьому випадку варто звернутися до дизайнера, який постарається допомогти у виборі за допомогою спеціальних комп'ютерних програм візуалізації.

Дуже велику роль для ванної кімнати грає також і мікроклімат в ній, тобто температура і вологість повітря. Для того, щоб ви відчували себе комфортно і до того як, роздягнувшись, залізете в ванну, і після її прийому, бажано, щоб температура підлоги була трохи вищою від температури тіла, близько 40оС, а температура повітря в кімнаті - не менше 25оC.

Крім цього, від температури у ванній кімнаті буде залежати кількість конденсату на стінах, стелі, і, що важливо, на поверхнях дзеркал. вентиляція ванноїЧим вищою буде температура повітря, тим більше воно буде здатне утримувати в собі пару, тим більше прогріються стіни і стеля, і тому, відповідно, менша кількість конденсату буде виділятися на поверхнях.

Але конденсату вам не уникнути в будь-якому випадку, особливо якщо ви звикли приймати дуже гарячу ванну і у вас слабка або взагалі відсутня вентиляція. Вентиляція забезпечує витяжку вологого повітря з ванної кімнати і приплив свіжого, більш сухого з сусідніх приміщень.
  В умовах застосування сучасних віконних конструкцій природна вентиляція однозначно працювати не буде, тому без витяжних побутових вентиляторів в таких приміщеннях, як ванна кімната, душова і туалет не обійтися ніяк. А для полегшення надходження свіжого повітря і, відповідно, збільшення ефективності витяжки у верхній і нижній частинах дверей ванної кімнати необхідно встановити декоративні переточні ґратки.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті