Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Природна вентиляція та енергозберігаючі заходи

У більшості країн світу через енергетичну кризу були прийняті серйозні заходи по скороченню споживання енергії в будівлях. Оскільки будівельний сектор становить досить великий відсоток первинних витрат на енергію як в розвинених, так і країн, що розвиваються, з тим, щоб забезпечити більш стійку практику будівництва був підвищений комплексний підхід до дизайну в архітектурі за участю представників різних дисциплін.

Аналіз енергетичних показників для кінцевого використання будівельного сектора показує, що житлові будинки споживають близько 22% від загального споживання енергії в США і 26% в Європі. Крім того, частка офісів і роздрібних мереж в Великобританії, США та Іспанії становить майже 50% від усієї енергії, яка споживається невиробничими об'єктами. Особливе місце тут займають заклади, які характеризуються інтенсивним використанням систем вентиляції та кондиціонування, а також наявністю численних нагрівальних електроприладів.
Проектування відповідної енергозберігаючої вентиляції та використання природної вентиляції є перспективною стратегією щодо поліпшення умов праці для уникнення «синдрому хворого будинку» (SBS) у офісних працівників.

Зниження споживання енергії в будівлях, при мінімальному впливі на теплові умови комфорту може бути досягнуто шляхом створення відповідних вентиляційних систем. Традиційно, завданням вентиляції було забезпечення задовільних умов праці і здорового навколишнього середовища для людини, шляхом подачі свіжого повітря і зменшення поширення забруднюючих речовин як генеруються всередині, так і проникаючих ззовні.

Стара добра природня вентиляція. Повернення до витоків

Проте, ще з початку 1990-х років, в енергозберігаючих заходах були застосовані нові підходи до питань вентиляції. Для того, щоб зменшити вартість обладнання і експлуатаційні витрати і звести до мінімуму механічні системи вентиляції, були спроби більш широкого використання природної вентиляції і її інтеграції з HVAC через гібридні технології.

Цей подвійний інтерес для збереження внутрішньої якості повітря з одночасним досягненням певних енергоефективних цілей для вентиляції і кондиціонування можна знайти також в різних регіональних, національних і міжнародних правилах і нормах, а сьогодні він закріплений навіть на офіційному рівні законодавства ЄС.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті