Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Для чого потрібні провітрювачі чи припливні вентиляційні системи?

 Головне завдання припливних вентиляційних систем - забезпечити подачу свіжого повітря в приміщення в необхідному обсязі. Обов'язковою умовою ефективної роботи будь-якої припливної системи є наявність витяжної вентиляції. Для забезпечення провітрювання житлових приміщень можуть застосовуватися:

 - стінові та віконні клапани. Система являє собою звуко- і теплоізольоване отвір в стіні чи у віконній рамі, обладнаний гратками з боку вулиці і відсікає її клапаном всередині приміщення. Повітря надходить природним способом, тому для нормальної циркуляції бажане застосування примусової витяжної вентиляції. Такий спосіб провітрювання не забезпечує підігріву повітря, що надходить ззовні і належного його очищення, що виключає його застосування в холодну пору року;

 - припливні вентилятори. Такі вентилятори також встановлюються в отвір у вікні або стіні. Завдяки примусовій подачі забезпечується надходження більшого обсягу свіжого повітря, можлива установка нескладних фільтрів, проте в іншому цей спосіб має все ті ж недоліки: відсутність підігріву і неможливість використання фільтрів тонкої очистки;

 - моноблочні припливні установки. Компактний настінний провітрювач є оптимальним рішенням для квартири чи невеликого офісу. Всі компоненти системи розміщуються в шумоізольованому корпусі, монтаж якого не вимагає особливих підготовчих робіт чи встановлення повітропроводів, що дозволяє подавати його у вже відремонтованих приміщеннях. Залежно від умов експлуатації (ступінь забруднення повітря, клімат) провітрювач зазвичай комплектується фільтрами різного рівня очищення і системою клімат-контролю.

 Однією з найбільш багатофункціональних і доступних моделей на ринку є брізер Тіоне О2. Цей настінний провітрювач обладнаний вентилятором, керамічним обігрівачем і триступеневою системою очищення повітря. Автоматика оперативно реагує на перепади температури зовні і в приміщення подається тільки підготовлене згідно заданим параметрам повітря. Приточна установка Тіоне О2 гарантує найвищу якість очищення повітря завдяки трьом послідовно розташованим фільтрам:

 - фільтр з вугільним покриттям (клас F5) затримує пил, пух, пилок і оберігає від швидкого забруднення НЕРА-фільтр;

 - НЕРА-фільтр (клас Н11) затримує найдрібніші частинки пилу, цвілеві гриби, алергени і небезпечні мікроорганізми. Має антибактеріальне покриття, що дозволяє використовувати провітрювач в дитячих і медичних установах;

 - адсорбційно-каталітичний фільтр здійснює очистку від газових забруднень: диму, вихлопних газів, канцерогенів, а також видаляє неприємні запахи.

 Продуктивність провітрювача Тіоне О2 становить 45-120 м?, що повністю відповідає потребам у чистому повітрі 4-6 чоловік. Прилад обладнаний рідкокристалічним дисплеєм, електронною панеллю управління і комплектується пультом дистанційного керування.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті