Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Що таке вихрова повітродувка (side channel blower) і де вона використовується.

Вихрова повітродувка з бічним каналом являє собою надійний агрегат для переміщення газів і суміші газу і повітря через систему, де потрібна висока надійність роботи і зручне обслуговування. Воздуходувка такого типу, як правило, працює з меншим рівнем шуму, ніж інші вакуумні насоси і компресори. Крім того, машина з бічним каналом одночасно може виступати в ролі нагнітача (компресора) або в ролі вакуумного насоса залежно від потреб використання.

Вони забезпечують рівний потік газу без пульсацій потоку газу і підходять для ситуацій, де необхідний відносно високий перепад тисків (до 700 мбар). Вихрові повітродувки використовуються в ряді галузей промисловості, таких як поліграфія і друк, виготовлення паперу, пластмас, у харчовій промисловості, при розливі напоїв, у різних екологічних технологіях, деревообробці і пневмотранспорті. Процес охолодження, відведення тепла або диму, аерації, застосування повітря для відрізу матеріалу, процес сушіння - все це можна зробити за допомогою даного виду повітродувок.

З витратою в діапазоні до 1000 кубічних метрів на годину, вентилятори з бічним каналом забезпечують незмінний стабільний потік газу, газоповітряної суміші або чистого відфільтрованого повітря протягом тривалого періоду. Вони спроектовані для безперервного режиму роботи і розраховані, як правило, на температуру до 40 градусів Цельсія.

При їх створенні використовуються корозійно-стійкі матеріали з малою вагою і високою твердістю для запобігання необхідності обслуговування. Зазвичай бічний канал вихровий повітродувки виконаний з литого алюмінію або алюмінієвого сплаву. При монтажі вони можуть бути встановлені як горизонтально, так і вертикально.

Більшість повітродувок з бічним каналом вимагають мінімального технічного обслуговування, якщо таке взагалі необхідно. Вони використовують кінетичну енергію обертання робочого органу для додатка тиску до бажаної газової суміші, яка потім вивільняється з боку каналу. Значною мірою все автоматизовані програми, що вимагають великих обсягів повітря при низьких тисках або низьких рівнях вакууму використовують вихрові повітродувки з бічним каналом.

Додатково до всього вищесказаного варто відзначити компактність вихрових нагнітачів, вони займають набагато менше місця, наприклад в порівнянні з нагнітачами ротаційного типу.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті