Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Чим ми дихаємо

У наш час проблема забруднення навколишнього повітря стоїть як ніколи гостро. Те, чим ми дихаємо сьогодні ледве нагадує по складу повітря сторічної давнини. З кожним роком в повітря викидається все більша кількість вихлопних газів від транспорту, промислові підприємства, з їх застарілим технологічним обладнанням та очисними системами викидають безліч різного роду шкідливих речовин, диму, пилу, СО. Найбільш актуальною ця проблема є для індустріально-розвинених великих міст.
Всі ці забруднювачі, циркулюючи в навколишньому середовищізгубно впливають на здоров'я людей, провокують розвиток онкологічних, інфекційних, алергічних і багатьох інших захворювань. Дослідження показують, що наше здоров'я знаходиться в прямій залежності від того, чим ми дихаємо сьогодні, яке повітря на наших робочих місцях, на вулиці і, природньо, вдома.

Безумовно, проблема ця комплексна і вимагає такого ж комплексного підходу. Слідуючи найпростішій банальнійї логіці, брудне повітря необхідно очищати.
Звичайно ж, починати треба з джерел забруднень. І це державне питання. Необхідно заохочувати впровадження сучасних технологій. На існуючих підприємствах необхідно застосовувати сучасне ефективне очисне обладнання.
Безпосередньо на робочих місцях, де в силу різних причин неможливо знизити вміст шкідливих речовин, необхідно застосовувати індивідуальні засоби захисту.
Держава повинна невпинно стежити за виконанням підприємствами будь-якої форми власності законів про захист навколишнього середовища, за якістю охорони праці на них. Карати недбайливих та жадібних господарників, які нехтують закони, економлячи на здоров'ї не тільки власних працівників, а й жителів усієї прилеглої місцевості.
А що робити людям, які вдихають цей шкідливий повітряний коктейль не тільки на роботі, на вулиці, а й у себе вдома? Звичайно ж, можна і потрібно у своєму будинку створити умови, які хоч трохи відрізняються від оточуючих нас в кращу сторону.
Від пилу і шуму можна захиститися вікнами та дверима підвищеної герметичності. А що робити з повітрям? Адже повністю ізолювавши себе від навколишнього середовища, ми ризикуємо стати заручниками продуктів своєї власної життєдіяльності. Вихід із ситуації є. На сучасному ринку існує великий вибір кліматичного устаткування, обладнаного фільтрами різного ступеня очищення. Тобто, в залежності від потреби ви можете подавати у ваше приміщення свіже очищене і якщо необхідно, підігріте повітря. Робота систем може бути автоматизована в залежності від температури, вологості в приміщенні, концентрації в ньому СО і звичайно ж, розмірів вашого гаманця. Існує також велика кількість різних побутових очищувачів повітря, іонізаторів, зволожувачів. Ефективність і користь від багатьох з них може бути предметом суперечок, але головне не в цьому.
Не залишайтеся бездіяльними заручниками середовища і обставин. Шукайте підходящі для вас можливості для поліпшення умов вашого життя, життя ваших близьких, не будьте безпечні в цьому плані, адже від того, чим ми дихаємо залежить наше здоров'я, а здоров'я для людини - найдорожче, що їй дано Богом на цій землі.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті