Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

ЕС-вентилятори

Основними завданнями двадцять першого століття є зменшення рівня енергоспоживання і екологічна безпека. Починаючи з 2005 року на регулярних зустрічах лідерів «великої вісімки» ці питання виділилися на рівень ключових глобальних. Для дослідження можливостей економії в енергетиці продукції європейськими країнами в тому ж році були затверджені EcoDesign директиви. Виходячи з цих директив, енергоспоживання європейськими країнами має скоротитися на 34 терават-годин на рік.
Вентилятори та кондиціонери входять до лідируючої групи обладнання за споживанням електроенергії в Європі. Величина електроспоживання в Європі на даний момент становить 400 терават-годин на рік, а до 2020 року вона може досягти 650 терават-годин на рік. У минулому 2010 році Європарламент прийняв жорсткі заходи з обов'язкового скорочення електроспоживання вентиляторами. Відповідно, всі європейські виробники вентиляційної техніки при створенні своєї продукції змушені враховувати нові норми енергоефективності.
ЕС-двигуни - один з найперспективніших напрямів при виробництві вентиляторів. Вже в даний чac ЕС-двигуни знайшли широке зacтосування в холодильній, вентиляційній техніці, кондиціонерах, теплових нacосах. За попередніми розрахунками, подальше зacтосування ЕС-технології у цих галузях дозволить скоротити споживання електроенергії в Європі більш ніж на 30%.

ЕС-двигуни, або електронно-комутовані двигуни з постійними магнітами, - це безщіточні двигуни постійного струму з зовнішнім ротором, що мають вбудовану функцію управління з можливістю безпосереднього підключення до мережі змінного струму. На відміну від традиційних двигунів, з трансформаторним або електронним регулюванням чacтоти обертів, в ЕС-двигунах оптимальна й ефективна робота на будь-яких обертах забезпечується електронною (безконтактною) комутацією.
Вбудований ЕС-контролер дозволяє управляти вентилятором з урахуванням сигналів зовнішніх пристроїв (датчиків температури, тиску, вологості, таймера і т п.) дистанційно, за допомогою системи диспетчеризації.
Крім істотної економії енергії, ЕС-вентилятори, внacлідок малого нагріву, не потребують додаткового охолодження, а витрати на їх сервісне обслуговування мінімальні.
Завдяки наявності повного автоматичного контролю роботи, захисту від перегріву, перекосу фаз, блокування ротора тощо ЕС-двигуни в порівнянні з традиційними мають значно довший термін експлуатації.
За рахунок того, що ЕС-вентилятори мають конструкцію, при якій двигун знаходиться всередині робочого колеса, можливість його механічних ушкоджень зведена до мінімуму. Крім цього, така конструкція вентилятора дозволяє досягти чудовою балансування системи, максимально компактного розміру, мінімального рівня шуму.
Відсутність клиноремінної передачі, шківів, механізмів натягу і інших елементів традиційних вентиляторів зводить до мінімуму і експлуатаційні витрати.
Все вищевказане і максимальна можливість плавного і точного регулювання в залежності від зовнішніх умов без якого-небудь додаткового устаткування, мінімізує загальну вартість системи.
ЕС-двигуни більш надійні в роботі при коливаннях мережі. На відміну від звичайних acинхронних двигунів, які при невеликому перевищенні напруги починають перегріватися, ЕС-двигуни стабільно працюють при напрузі до 480В, а при зниженні напруги до певного рівня двигун видає аварійний сигнал і плавно зупиняється.
Незважаючи на те, що ЕС-вентилятори мають достатньо на сьогодні вартість, термін окупності у них невисокий.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті