КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Високоякісна сантехніка Geberit.

Швейцарська компанія сантехнічного обладнання Geberit на сьогоднішній день на світовому ринку займає одне з перших місць. Спеціалізація компанії - це виробництво монтажних систем, сантехнічного обладнання та труб для систем каналізації та водопостачання. Інсталяції Geberit надійні в експлуатації, довговічні і ергономічні.

Одним з головних достоїнств продукції Geberit є висока швидкість монтування і зручність експлуатації. Системи інсталяції є унікальними, а в закінченому вигляді незалежними від інших підключень сантехнічного обладнання (умивальника, раковини, унітаза). Вони мають повністю приховані підключення інженерних комунікацій (труб, вентилів).

Особливості сантехнічного обладнання Geberit

Системи інсталяції Geberit - надійні і якісні вироби, так як при виготовленні проходять високий контроль якості. Вони дуже популярні серед споживачів, тому що мають ряд переваг в порівнянні з системами інсталяцій інших компаній. Сантехнічне обладнання Geberit - найнадійніше, воно виконано з високоміцних металів і витримують навантаження до 400 кг. Тому в цій системі унітаз та інші сантехнічні конструкції системи Geberit можливо монтувати на будь-яку стіну. Час монтування мінімальний, що робить подібні системи найбільш зручними при установці.

geberit

Застосування даних комунікацій дозволяє монтувати унітаз прямо до стіни, що значною мірою економить простір і полегшує прибирання вашої ванної кімнати. Під унітазом тепер досить легко прибирати. Замовити та придбати високоякісну сантехніку Geberit за ціною нижче ринкової зараз можна навіть через інтернет. Ми рекомендуємо звернути увагу на такі серії, як Geberit Duofix, Geberit Monolith.

Системи інсталяції дуже прості в експлуатації, при необхідності легко розбираються. Вони оснащені системою подвійного змиву, що дозволяють економити чималу кількість води. Фірма Geberit випускає також комплекти кріплення для систем інсталяції. Таким чином, ви можете придбати систему інсталяції з усіма супутніми матеріалами та кріпленнями. Монтаж унітазу Geberit передбачає розміщення прихованого бачка із системою подвійного змиву регульованого обсягу. Об'єм води регулюється від 3-4 л до 6-7,5 л. Обладнання бачка розміщується всередині стіни і маскується штукатуркою. Основна увага при виготовленні та встановленні приділяється якості і безпеці експлуатації.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті