КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Вибираємо умивальник у ванну

Ремонт ванної кімнати вимагає від господарів квартири чимало зусиль, які стосуються не тільки фізичної роботи, але і вибору сантехніки, адже саме вона є головним функціональним елементом даної кімнати. Сьогодні в профільних магазинах є велика кількість товарів. На будь-якому сайті сантехніки їх може бути понад 50 тисяч. Як не розгубитися, вибираючи щось одне в такому великому розмаїтті? Саме про це ми хотіли б поговорити в цій статті.

Навіщо потрібен умивальник?

Раковину на кухні називають мийкою, а у ванній - умивальником. Ви ніколи не замислювалися, в чому причина таких відмінностей? Насправді, відповідь досить проста - назва пристрою повністю залежить від його призначення. Дійсно, у ванній ми зазвичай вмиваємося, а на кухні - миємо посуд.

Які бувають умивальники?

Незалежно від того, яку креативну ідею ви хотіли б реалізувати при ремонті свого санвузла, ви можете бути абсолютно впевнені, що вам вдасться підібрати потрібний умивальник. Адже у продажу сьогодні представлені найрізноманітніші моделі: круглі і квадратні, мармурові та керамічні, білі і чорні, врізні і накладні і т.д. Якщо ви хочете розібратися в цьому питанні, рекомендуємо дочитати нашу статтю до кінця, тому що в ній ми докладніше розглянемо параметри вашої майбутньої покупки.

Матеріал

Найбільш традиційним матеріалом, який використовується для виготовлення раковини для ванної кімнати, є кераміка. До неї варто віднести санфаянс і фарфор - вони мають приблизно однакові експлуатаційні характеристики. Також сьогодні все популярнішими стають раковини з штучного або натурального каменю. Все частіше в його ролі виступає мармур. Крім того, в магазинах можна зустріти і більш екзотичні різновиди - наприклад, сантехніка зі скла і дерева.

Форма

Форма виробу - це, мабуть, один з найбільш значущих параметрів вашого майбутнього вибору, адже зовнішній вигляд раковини визначає дизайн приміщення. Вам доведеться визначатися серед круглих, овальних, прямокутних, квадратних, кутових і асиметричних моделей. Розмірковуючи над цим параметром, пам'ятайте, що неправильне рішення може зіпсувати ваш інтер'єр. Наприклад, не варто встановлювати об'ємну круглу раковину в малогабаритному санвузлі, навпаки, набагато краще тут придбати кутову або прямокутну чи квадратну модель.

Комплектація

Виробники будь-яких товарів сьогодні прагнуть якнайкраще задовольняти потреби своїх клієнтів, і фірми, які займаються виготовленням сантехніки, не виняток. Щоб полегшити процедуру шопінгу і зовсім уникнути необхідність підбору комплектуючих, можна купити "Раковину під ключ" - модель, з якою також поставляється змішувач, злив-перелив, сифон та інші аксесуари.

Встановлення

В залежності від типу монтажу всі раковини діляться на три основних види:

  • Накладні - вони встановлюються на вже наявну поверхню, немов чаша;
  • Врізні - вони інтегруються в стільницю;
  • Підвісні - такі моделі монтуються в стіну за допомогою спеціальних кронштейнів.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті