Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ




Читати ще
русский

Системи водопостачання та ремонт.

На сьогоднішній день кількість житлових будівель і приміщень в нашій країні,що потребують капітального або простого ремонту, колосальна.

Радянська епоха залишила нам у спадок велику кількість комуналок, " хрущовок", "сталінок", малосімейок, робочих гуртожитків та іншої житлоподібної нечисті. Якщо в столиці та інших великих містах ремонти та реконструкції вже абияк виправили ситуацію в багатьох з них, то в глибинці роботи ще не початий край, а вірніше сказати: "і кіт не валявся".

Будинки та приміщення, де десятиліттями не проводився навіть невеликий ремонт, потребують не тільки нових вікон, дверей, утеплення стін, але в першу чергу - повної заміни електромереж та інженерних комунікацій, таких як опалення, газо- та водопостачання. А виснаження і забруднення природних ресурсів разом з постійним дорожчанням енергоносіїв в свою чергу диктує тенденції до все більш глибокого впровадження енергозберігаючих технологій та посилення обліку ресурсів усіх видів.

Саме тому встановлення лічильників газу, холодної чи гарячої води для глибинки сьогодні ще більш актуальне, ніж встановлення водолічильників в столиці та великих містах, адже рівень життя там набагато вищий, а ціни на енергоносії та природні ресурси приблизно однакові.

Ремонт навіть невеликої квартири слід починати з демонтажу старих труб водопостачання та прокладання нових систем. В іншому випадку, через зовсім невеликий проміжок часу вам доведеться повернутися не тільки до цього питання, але і до питань заміни сантехніки та меблів, нового оздоблення стін, підлоги, стелі не тільки в себе, а й у сусіда нижче поверхом.

Вибір матеріалу труб, виробників арматури та фітингів - питання другорядне. Тут варіантів може бути багато, залежно від вашої платоспроможності. А ось міняти труби чи не міняти, питання навіть і не повинно стояти.
Також, власне, як і питання встановлення лічильників. Адже встановивши лічильник на гарячу чи холодну воду ви, по-перше, платите тільки за те, що ви споживаєте, а не за якісь незрозумілі чиїсь "ліві" витрати, а по-друге, маєте можливість регулювати своє споживання в залежності від поточної фінансової ситуації у вашій родині.

І ще, що важливо, прокладку нових систем водопостачання, особливо в частині встановлення арматури і лічильників необхідно доручати компаніям або професіоналам, що спеціалізуються в цій галузі, а не шабашникам, які роблять все і вся. Ще краще відразу ж укласти з ними договір на обслуговування та повірку встановленої ними сантехнічної арматури, обладнання та лічильників. Тоді гроші на ремонт будуть витрачені вами точно не надаремно.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті