КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Системи внутрішнього дренажу.

Системи внутрішнього дренажу встановлюються при реконструкції чи новому будівництві харчової промисловості або у фармацевтичній галузі.
Складається дана система водовідведення з елементів, в більшості випадків, виконаних із сталі:
1) Лотки з нержавіючої сталі
2) Грати з нержавійки
3) Трапи

Лотки, які мають у своїй будові решітки, збирають і відводять стоки з промисловості в трапи, функція яких полягає у виведенні стічних вод вже безпосередньо в мережу каналізації. Трапи зверху укриваються гратами з сифонами і вловлювачами, які затримують механічні домішки.

Особливості та переваги внутрішнього дренажу

1) Стійкість до окислення
2) Великий термін експлуатації
3) Проста санітарна обробка
4) Абсолютна гігієнічність

Жодні системи внутрішнього дренажу не можна уявити без лотків, виготовлених з нержавійкизазвичай товщиною 2 мм, з секціями.

Переваги лотків

- Велика здатність пропускати рідину.
- Мають таку важливу властивість, як самоочищення.
- Довговічність.
- Естетичність.
- Виготовляються за нормативами.
- У процесі санітарної обробки відмінно очищаються.
- Ідеально поєднуються з усіма покриттями підлоги.
Виготовляються лотки двох видів, - з постійним і з перемінним перерізом. Це необхідно, щоб був ухил у бік трапа і в дренажну каналізацію в тих місцях, де відсутні ухили, таке явище дуже часто спостерігається на промислових підприємствах.

Щоб були виконані всі вимоги безпеки праці, такі системи внутрішнього дренажу обладнуються гратами. Грати потрібні для того, щоб люди не провалювалися, і в систему не потрапляло сміття. Як говорилося раніше, лотки з нержавіючої сталі застосовуються в основному в харчовій промисловості.
На відміну від лотків, трапи з нержавіючої сталі користуються популярністю в зборі і відводі стічної рідини в дренажну каналізацію. Особливу популярність отримали вони в тих приміщеннях, де є великі вимоги до санітарного стану приміщень.
Найпоширенішими трапи з нержавіючої сталі бувають з горизонтальними і вертикальними випусками, які мають різні діаметри. У кожному трапі існують решітки для зливу, з сифонами і вловлювачами домішок. Конструкція трапів дає можливість простого обслуговування каналізації.
Вибір трапів відбувається за двома ознаками, перший - це об'єм стоків (визначається діаметр випусків), а другий - це навантаження, що діє на трап (при збільшенні висоти трапа, збільшується і товщина стінок).

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті