Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Пластикові басейни

Мода на басейни сьогодні завоювала всі верстви населення. Ті, хто не може дозволити собі шикарний критий басейн на ділянці, зводять пластикові басейни, хтось споруджує на дачній ділянці водойми, що нагадують скоріше міні-ставки, а для кого і це недосяжна мрія, просто купує надувний басейн і радіє можливості хоч таким чином збити температуру свого тіла в літню спеку.

У будь-якому випадку, мати під боком "шматочок моря", такий жаданий особливо в літню спеку, - здорове і нормальне бажання, а якщо цей "шматочок" ще й радує око своєю естетикою, то приємно подвійно. Ну а похвалитися перед заздрісним сусідом чимось екстраординарним - найвища насолода. пластикові басейни

Індустрія басейнів отримала останнім часом особливо бурхливе зростання. Важливу роль в цьому зіграло і горезвісне "глобальне потепління", літо стає все більш спекотним, і басейн - відмінний варіант полегшити в таких умовах не тільки відпочинок, а й повсякденний побут.
Велика кількість різноманітних виставок, де виробники демонструють надзвичайно широкий асортимент як самих басейнів і матеріалів їх оздоблення, так і різних аксесуарів і доповнень до них, також відіграє свою роль у популяризації цієї справи.

Раніше басейни споруджувалися в основному з бетону, з подальшим оздобленням плиткою або іншими матеріалами. Але при розміщенні поза приміщенням такі басейни піддаються великому негативному впливу зовнішнього середовища, і тому вимагають як особливого підходу при будівництві, так і додаткового догляду при експлуатації. Будівництво бетонних басейнів вимагає великих капіталовкладень і часу.

Всі перераховані вище недоліки практично відсутні у басейнів з різних видів пластику, що одержали останнім часом велику популярность. Достоїнства сучасних пластиків як ніде проявляються при виготовленні басейнів. Такі басейни мають високу міцність, стійкі до ультрафіолету, до корозії, до температурних перепадів. Для дачної ділянки це саме те, що потрібно. Пластиковий басейн легко монтується. Також легко його можна демонтувати і поміняти при необхідності на модель іншої форми чи розмірів. Сучасні технології дозволяють із пластику виготовити басейн найнезвичайнішої форми.
Догляд за пластиковими басейнами також не представляє особливих труднощів. В них не заводяться водорості і грибки, а чистка не вимагає особливих хімічних речовин чи порошків. Крім усього іншого, вартість спорудження басейну з пластику обійдеться значно дешевше, ніж традиційного.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті