Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Ефективне прочищення каналізації

З такою господарською необхідністю, як оперативне прочищення каналізації і труб, мабуть, стикалося багато людей. Причин виникнення такої проблеми не так вже й багато, головною ж є скупчення відходів побутового характеру - волосся, залишків їжі, мила, жиру і так далі. Може бути і інша причина - некоректна організація стічних інженерних конструкцій, і її вирішенням повинні займатись виключно професіонали - кваліфіковані майстри, які мають у своєму арсеналі необхідне устаткування та досвід.

Якщо ж прочищення каналізації потрібне через елементарне засмічення стоку, можна вирішити проблему самостійно або за допомогою будь-якого спеціалізованого сайту, з мінімальним використанням підручних матеріалів та елементарних інструментів, не вдаючись до визивання сантехніків, і не витрачаючи на це власного часу та грошових коштів.

Очищення каналізаційних труб, спосіб № 1

Самостійне прочищення каналізації за допомогою підручних засобів - це економія і часу і коштів, до того ж вона відрізняється ефективністю, абсолютно безпечна і не відрізняється складністю заходів. Для початку потрібно очистити зливний отвір від сміття або скупчених відходів, а потім влити в нього приблизно літр гарячої води, залишити це на 10-15 хвилин. Потім в роботу вступає всім знайомий вантуз - він дозволить «дістати» ті скупчення сміття, які засмічують прохід безпосередньо в трубах. Після видалення відходів з каналізації в зливний отвір засипається 1 склянка (250 мл) соди, яка, в свою чергу, заливається окропом у пропорції 1 до 3.

Завдяки лужному середовищу, яке ефективно утворює сода, очищення засмічень всередині труб відбувається оперативно і якісно. При цьому сода не тільки «виведе» сміття, а й продезинфікує саму раковину і каналізаційні стоки.

Очищення труб, спосіб № 2

Широко застосовується і ще один рецепт надійного позбавлення від засмічень в стоках. Відповідно до нього, необхідно половину склянки соди висипати в зливний отвір, а потім туди ж вилити ? склянки дистильованого оцту. В результаті змішування буде утворено велику кількість піни, яка і буде очищати труби, тому після вливання оцту настійно рекомендується закрити зливний отвір пробкою і залишити на 1-2 години. Після цього потрібно витягнути пробку і залити в труби декілька стаканів окропу. Такий спосіб максимально ефективно очистить внутрішні поверхні каналізаційної системи, видалить навіть складні відкладення з її стінок і гарантовано забезпечить якісний результат.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті