Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Домашній басейн. Здорова мода.

Зростання добробуту населення встановлює нові планки та орієнтири як в побуті, будівництві, так і в стилі його життя.

Звичайно ж, планки ці досить диференційовані, за верствами цього населення. Те, що сьогодні з легкістю можуть собі дозволити одні, є недосяжною мрією чи метою життя інших. Така вона, сувора, не завжди справедлива, але завжди стимулююча до дії капіталістична реальність.

домашній басейнОдним з таких "щаблів" на сходах неухильного зростання добробуту середнього класу останнім часом стала наявність в будинку басейну. Розміри і глибина такої споруди залежать безпосередньо від фінансових можливостей бажаючого завести у себе таке задоволення, дизайн і оздоблення приміщення басейну - це вже друге питання, що залежить ще й від смаку та амбіцій його господаря.

Будівельна індустрія швидко вловила такі тенденції, і в результаті сьогодні на ринку можна побачити велику різноманітність як фірм, що виробляють самі басейни і технологічне оснащення до них, так і компаній, що пропонують широкий асортимент усього, що стосується басейнів.

Слід зазначити, що мода мати в будинку басейн сама по собі є дуже позитивним фактором. Адже крім простого задоволення поплавати, просто зануритися, басейн в будинку є прямим мотиватором здорового способу життя для його мешканців.
Адже ніщо так не підбадьорює, як ранковий заплив в прохолодній воді і не розслабляє, як вечірній "дрейф" в теплій чи "літній". А про користь занурення в холодній купелі після сауни чи парилки і говорити не доводиться! Регулярне плавання загартовує, зміцнює імунітет і хребет - і це теж незаперечний факт.

Звичайно ж, кожен, хто зважився спорудити у себе вдома басейн, вільний сам вирішувати, якої глибини і розмірів буде ця споруда, в залежності від своїх фінансових можливостей та амбіцій. Але при цьому, є деякі супутні речі, які в незалежності від усього, не враховувати, ігнорувати просто неприпустимо.

До таких нюансів можна віднести кілька основних, - якісна хімічна підготовка води для басейну, її підігрів, а також, що особливо важливо для приміщення басейну, опалення та вентиляція у ньому.

Відсутність останньої безсумнівно приведе в подальшому до розвитку грибка на стінах і вся користь для здоров'я зведеться нанівець, не кажучи вже про можливе руйнування оздоблювальних та несучих матеріалів стін і стелі приміщення басейну. Тому цьому питанню, питанню вентиляції басейну, з самого початку потрібно приділити особливу увагу.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті