КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Всі принади корку.

Останнім часом зростає популярність оздоблювальних матеріалів з кори коркового дерева. Найбільші промислові насадження коркового дерева знаходяться в країнах Західного Середземномор'я, частіше в їх приморських районах. Втім, зустрічається це дерево і родинні йому породи і в інших регіонах, наприклад, на Далекому Сході, в Криму.

пробковое деревоКоркове дерево може досягати віку - до двохсот років, в діаметрі - до одного метра. Для виробництва оздоблювальних матеріалів в пробковому дереві використовується його кора. Регенерація кори, знятої для виробництва того чи іншого матеріалу, відбувається протягом десяти - ста років. Це одна з причин відносно високої вартості таких матеріалів.

Асортимент оздоблювальних матеріалів з коркового дерева надзвичайно широкий. У цьому можна переконатися, відвідавши будь-який з сайтів компаній, що спеціалізуються на продажі таких виробів.
І це неспроста. Адже кора коркового дерева має унікальну структуру, що надає матеріалам з неї не менш унікальних властивостей.

Структура кори коркового дерева являє собою сукупність комірок, - герметичних мікро-камер у водовідштовхувальній оболонці, заповнених газоповітряною сумішшю. Така структура робить матеріал дуже легким, пружним, стійким до гниття та поглинання запахів. Матеріали з коркового дерева мають дуже хороші тепло-ізоляційні та звуко-поглинаючі характеристики. Крім цього, завдяки хімічному складу газів, що наповнюють клітини тканин, матеріали з коркової сировини мають стійкість до займання і не підтримують горіння, "не подобаються" гризунам та комахам.

Вироби з коркового дерева екологічні, - не вбирають запахи, не поглинають і не виділяють самі ніяких шкідливих речовин. Завдяки високій пружності пробки вони мають дуже високу зносостійкість.

Окремо слід відзначити декоративні властивості матеріалів з пробки. Унікальна структура коркового дерева робить текстуру виробів з нього оригінальною, неповторною, створює дивовижно затишну, природну та комфортну атмосферу у приміщенні, де застосовуються такі матеріали.

Якщо ви хочете, щоб у вашому домі було тихо, тепло, гарно та затишно, матеріали з коркового дерева - саме те, що вам потрібно.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті