КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийen

Шпалери - все геніальне - просто.

Є прості речі, до існування яких ми настільки звикаємо, що здається, нічого кращого "цього" не придумаїш і що воно існувало, і буде існувати завжди. Коли, де ця річ з'явилася і хто її придумав, ми навіть і не замислюємося. Шпалери

Таких речей в нашій повсякденності дуже багато, але мова піде про ту красу, яка нас оточує майже скрізь, - вдома, на роботі, в магазинах і там де ми відпочиваємо. Ви тільки подивіться, - яке розмаїття, які візерунки, фарби і тони, які емоції вони можуть викликати!
Ні, це не квіти, не прикраси і навіть не жінки. Все набагато простіше - це шпалери. Не віриться? Але це дійсно так, і в цьому можна переконатись, зайшовши у будь-який спеціалізований магазин.

Така банальна річ, як оздоблення стін в будинках і не тільки насправді грає і завжди грало величезну роль в житті людей. Від того, що ми бачимо, які фарби оточують нас, коли ми прокидаємося, їмо, працюємо чи відпочиваємо часто залежить не тільки наш настрій, але й самопочуття і працездатність.

Саме тому ми так ретельно підходимо до кольору, візерунку, способу оздоблення стін. Варіантів в цьому випадку сьогодні існує декілька, від простого фарбування, до декоративної штукатурки чи облицювання плиткою, іншими матеріалами. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки.

Але, як мені здається, нічого кращого і простішого шпалер на сьогоднішній день просто не існує. Просто і геніально. За допомогою декількох смуг паперу або тканини ми можемо до невпізнанності змінити інтер'єр нашого житла або офісу. Причому зробити це швидко і просто і навіть самому. Безумовно, при цьому треба дотримуватися певних вимог і умов, мати певні навички і руки, що ростуть з правильного місця.
Все інше - справа техніки і смаку, бажання і фінансових можливостей.

Про те, хто і коли винайшов такий спосіб оздоблення стін, сперечаються досі. Одні кажуть - китайці, у часи розквіту їх імператорів. Інші посилаються на ще більш ранні часи - період вавілонських і ассірійських держав.
Вже за часів середньовіччя в палацах європейських вельмож і королів було модно прикрашати стіни гобеленами, - великими полотнищами з картинами або просто візерунком.
Ще пізніше, у ХХ столітті ця ідея, з розвитком паперової та поліграфічної промисловості трансформувалась у виробництво рулонів паперу певної ширини і з малюнком, спеціально призначених для обклеювання стін.

Сучасні технології значно розширили асортимент і поліпшили якість цього оздоблювального матеріалу. Сьогодні є можливість вибрати шпалери на будь-який смак. Забарвлення, візерунки, якість матеріалу настільки різноманітні, що це часто ускладнює вибір і нерідко змушує нас вдаватися до послуг фахівців, дизайнерів. Хоча в іншому - особливо в способі їх обклеювання все так само просто.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті