КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Чи потрібні натяжні стелі на кухні?

Так звані, французькі стелі стрімко стали модними і всі, хто робить ремонт або облаштовує нову квартиру, норовлять у всіх приміщеннях будинку, від спальні до ванної, встановити це диво будівельної галузі. Але, природно, не обходиться і без недовірливих скептиків, які вважають це нововведення примхою і гонитвою за європейськими тенденціями. А вже скільки страшилок такі скептики нарозповідали про шкоду і непрактичність французького стелі на кухні - читати, не перечитати! І багато хто, не розібравшись у питанні, відмовляються від неї, самі не розуміючи, скільки переваг вони так і не дізналися.

10 причин сказати натяжній стелі на кухні «Так»

Ті, хто ще досі роздумує, наскільки доречні натяжні стелі на кухні, просто не знають їх головних переваг:

  1. Легко миються, що дозволяє без проблем усувати плями від випарів;
  2. Володіють чудовими антистатичними властивостями;
  3. Не вбирають запахів;
  4. Відмінна звукоізоляція;
  5. Стійкі до деформації та пошкоджень;
  6. Вологостійкість, на них ніколи не заводиться грибок;
  7. Не токсичні;
  8. Пожежобезпечні;
  9. Захищають від затоплення зверху, так як утримують воду;
  10. Мають гарну термоізоляцією.

Вже цих підтверджень практичності натяжної стелі досить, щоб відмовитися від звичайної побілки.

Французька стеля - зміни інтер'єр своєї кухні!

Крім споживчих характеристик, натяжна стеля може бути ще й дуже корисною у дизайнерському плані. Адже ця унікальна конструкція може кардинально змінити вигляд вашої кухні.

Наприклад, матові натяжні стелі надають інтер'єру кухні особливої вишуканості, а глянцеві здатні візуально збільшити її розміри.

Якщо вам пощастило мати велику, простору кухню, то можете використовувати одну з найновіших і складних методик монтажу - багаторівневий стелю. Це неоране поле для вашої фантазії, яке дозволяє вам перетворити звичайну кухню в найзатишніше місце в будинку.

А ще французька стеля допомагає приховати ті набридливі труби і комунікації, які з першого дня існування квартири були такою собі плямою. Якщо «рідні» стіни і стелі кухні не дуже рівні, вони теж сховаються під шаром плівки ПВХ.

Ну, і, врешті-решт, хіба може не радувати око ідеально рівна, однотонна, завжди чиста і сучасна стеля? Хіба хоч одна господиня засмутиться від того, що їй не доведеться білити стелю після глобального готування перед сімейним святом? Звичайно ж, ні! Так що, припиняйте сумніватися, а робіть свою кухню стильною і практичною.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті