КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Види віконних відкосів

Пластикові віконні конструкції давно вже стали невід'ємною частиною людського побуту. Правда, встановити такі вікна - це тільки початок. Після монтажу потрібно правильно зробити відкоси. Відкоси - це певна відстань між стіною і самим вікном. Вони бувають зовнішніми, коли їх розташування з вуличною боку, і внутрішніми - всередині приміщення. Зараз розглянемо види внутрішніх відкосів.

Багато людей вважають, що коли вікно встановлене, то воно має відмінну ізоляцію. Але це не так, адже монтажна піна через деякий час починає набирати вологу, а при перепаді температур починає руйнуватися. Тому відкоси потрібно встановлювати в будь-якому випадку. Вони приховують не тільки «погром» віконного отвору, який залишається після монтажу вікна, але і захищають монтажні шви, служать прекрасною теплоізоляцією, а також запобігають виникненню конденсату. Правда все це відбувається тільки в тому випадку, коли їх правильно встановити. Якщо ж це не сталося, то через відкоси буде втрачатися до половини тепла з приміщення. Тому висновок один - встановлення відкосів обов'язкове!

Але чому пластикові відкоси найбільш популярні? Щоб чітко відповісти на це питання, ми порівняємо всі види існуючих відкосів.

Перший вид - це штукатурні. У них насправді більше недоліків, ніж переваг. Через деякий час штукатурка починає розсипатися і розтріскуватися, при цьому колірний відтінок втрачається через сонячне опромінення. Також цей вид не дуже зручний за термінами експлуатації та виготовлення. Їх штукатурять у кілька спеціальних шарів, потім дають висохнути і грунтують, а також фарбують. Цей процес займає кілька тижнів, що не для всіх підходить.

Відкоси з гіпсокартону мають більш великий термін служби. При цьому, якщо їх утеплювати ватою, то вони забезпечують у приміщенні хороші теплоізоляційні властивості. Але цей вид дуже «боїться» вологості, тому гідроізоляції немає. Якщо їх встановлювати в приміщенні, то краще це робити тільки там, де немає постійної вологості. Термін виготовлення також дуже великий, тому швидкої обробки не буде.

Найуніверсальніший вид - це пластикові відкоси. Їх монтують швидко, вони не вигоряють, досить практичні і легко миються. Також пластик володіє підвищеним терміном експлуатації - до двадцяти років. З самим вікном такі відкоси добре виглядають, якщо ретельно підібрати колірний відтінок. Термоізоляція просто на високому рівні, адже для їх виготовлення застосовують мінеральну вату, що призводить до припинення виникнення конденсату і запотівання.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті