КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийen

Металопластикові вікна і комфорт вашого будинку

Сьогодні переконувати будь-кого в необхідності встановлення пластикових вікон вже немає необхідності. Металопластикові вікна встановлюються Металопластикові вікна скрізь, як при будівництві нових будівель, так і при їх капітальному ремонті чи реконструкції. Переваги цих виробів очевидні. Хороші тепло-і шумоізоляційні властивості, естетичний зовнішній вигляд і відсутність необхідності подальшої обробки - головні з них.

            

Виникаючі зрідка дискусії в мас-медіа про недоліки чи навіть шкоду встановлення пластикових вікон зводяться в основному до якихось виділеннь з матеріалу профілю, з якого вони виготовляються і надмірної герметизації приміщення внаслідок монтажу цих виробів.

Глибокий предметний аналіз таких дискусій приводить до висновку, що в принципі гідної оптимальної альтернативи пластиковим вікнам на сьогодні не існує, але при цьому потрібно звернути особливу увагу на якість виробів і на правильне рішення вентиляції приміщень, де вони встановлюються.

Комфортно жити не заборониш. Але до питання комфорту, як до ніякого іншого потрібен грамотний комплексний підхід. Тут навіть невелика дрібниця може мати вирішальне значення. Комфорт - це цілий комплекс чинників, серед яких повітряне середовище чи не найголовніший. Важливо пам'ятати, що встановлення пластикових вікон не тільки повинне забезпечити надійний захист вашого будинку від шуму, протягів і тепловтрат, але при цьому не повинне бути причиною появи грибка на стінах приміщень, і що набагато важливіше, причиною вашого поганого самопочуття.

Для цього необхідно передбачити приплив свіжого повітря в приміщення вашого будинку.
Приплив може бути забезпечений різними шляхами, вам лише слід вибрати найбільш відповідний варіант для ваших конкретних умов і фінансових можливостей.

По-перше, при замовленні вікон можна вибрати фурнітуру з режимом мікровентиляції, при якому через ущільнення можливе проникнення деякої кількості свіжого повітря або відразу замовити монтаж у рамі вікон спеціальних провітрювачів.

По- друге, можна встановити в несучі конструкції будівлі існуючі сьогодні на ринку стінові провітрювачі з рекуператорами чи без них.

І нарешті, можна, а іноді і потрібно змонтувати в будівлі припливну або припливно-витяжну механічну вентиляцію. Тут варіантів дуже багато, все залежить тільки від ваших фінансових можливостей і розуміння важливості цього питання для вашого здоров'я.

Будь-яка, навіть природна вентиляція будівлі передбачає певне збільшення тепловтрат в ній. Тому, з одного боку, зводячи їх (тепловтрати) встановленням металопластикових вікон до мінімуму, ви повинні, з іншого боку, - забезпечити надходження необхідної кількості свіжого повітря для здорового і дійсно комфортного перебування всіх мешканців вашого будинку.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті