КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Чи можливо замовити металопластикові вікна з безпроцентною розстрочкою?

металопластикові вікна з безпроцентної розстрочкою Купили будинок, ремонт почали з заміни старих дерев'яних вікон з виставляючимися на літо внутрішніми рамами на металопластикові. Дослідивши ринок та ціни на вікна в інтернеті, зрозуміли, що не так вже й багато у нашій місцнвості солідних фірм. Порахували, що є можливість зручніше і вигідніше за все замовляти пластикові вікна з безпроцентною розстрочкою на одній з місцевих фірм. Самому визначитися з профілем і видом стулок нам, як неспеціалістам, важко, але людина, яка консультував з цього питання, розклала, що називається, все по поличках.

Попри наші м'які зими, вирішили вибрати трьохкамерний профіль німецької марки Rehau з монтажною глибиною 70 мм (підвищена теплоізоляція) і до нього - двокамерний склопакет - три скла і два повітряні прошарки між ними (надійна шумоізоляція): все-таки вікна - це на все життя, нехай буде все надійно і якісно. Фурнітура до них теж німецька, не яка-небудь китайська - значить, прослужить довго. Можна було замовити вікна будь-якої форми - наприклад, аркою, але нам було поки не до витребеньок.

металопластикові вікна з безпроцентної розстрочкою

Наступного дня приїхав заміршик, підказав пару нюансів і ми визначилися остаточно: у кімнатах, де 2 вікна - буде одне глухе (з економії) і друге - комбінацією з глухою і поворотно-відкидною стулкою, з мікропровітрюванням (для невеликого припливу повітря: вікна герметичні, а провітрювати треба і не завжди взимку поставиш стулку в відкинуте положення). Відкривання може бути і ліве і праве - де як зручно.

Глухе вікно дає багато світла за рахунок великого світлового прорізу, але помити його зовні можна тільки з вулиці. У залі одне вікно замовив з штульпом (при повному відкриванні залишається порожній проріз), у ванній і туалеті достатньо буде фрамуги. На горищі поставив найпростіший варіант вікна - невеликий трьохкамерний "глухарик" з одним склом.

Відразу до них замовив москітні сітки. Через два тижні замовлення було готове, призначили день монтажу. Вікна хоч і з пластику, але важкі: усередині - металеве армування. Два хлопця за три години акуратно демонтували старі вікна, вставили і запінили нові, встановили підвіконня та відливи, відрегулювали - все працює. Захисну плівку зовні, виявляється, потрібно знімати відразу після монтажу, інауше вона може прикипіти на сонці і її доведеться відмочувати спеціальною рідиною.

У профілі передбачені дренажні отвори для відведення конденсату. Шкода, що ці ж хлопці не роблять відкоси, але це вже була не проблема - знайти майстрів. Головне достоїнство металопластикових вікон те, що їх не потрібно утеплювати і фарбувати, дуже зручно мити. Та й ціна така, що дозволити собі придбати їх може кожен, особливо, як у нашому випадку - в розстрочку. На наступний рік думаємо прилаштувати веранду - туди замовимо розсувні металопластикові вікна. І двері теж будуть пластикові.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті