КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Двері супер Барк

Російська фірма-виробник сталевих дверей Дорман поспішає представити увазі споживачів нову посилену дверну конструкцію, не так давно розроблену інженерами компанії. Двері отримали назву "Супер Барк (П8/120)" і можуть похвалитися цілим рядом переваг перед звичайними металевими дверима "Барк". Насамперед це стосується товщини коробки, яка склала цілих 120 мм. Потовщення косяка в свою чергу дозволило поглибити в полотно замкову частину дверей, завдяки чому дістатися до секретної частини замку при зломі стало набагато складніше. Увагою інженери Дорман не обділили і дверне полотно, збільшивши ширину останнього до 80 мм. Порівняно зі стандартними дверима "Барк" новинка володіє куди більш високими ізоляційними характеристиками, адже внаслідок потовщення дверного полотна збільшився і обсяг утеплювача, що закладається всередину сталевих дверей.

Від зняття дверей з петель конструкцію захищає суцільний протизнімний лабіринт, який в даний час виглядає більш переконливіше, ніж ті ж захисні штирі, що фіксують дверний блок в отворі в декількох місцях. Суцільний лабіринт ж у вигляді цільногнутого профілю проходить по всій висоті дверного полотна і, крім усього іншого, робить його більш жорстким. Та й взагалі, говорячи про петлі, слід зазначити, що на двері "Супер Барк" встановлюються вкрай технологічні безосьові петлі Барк, які відмінно зарекомендували себе в тандемі з важкими металевими конструкціями.

"Барк П8/120" виробляється з металу товщиною 1,5 і 1,8 мм. Крім того, в якості додаткової опції Дорман може встановити в область замка спеціальну сталеву пластину, товщина якої становить 3-6 мм залежно від моделі. Подібна пластина забезпечить надійний захист для замкового механізму. Дорман рекомендує встановлювати в сталеві двері нового зразка важкі і зламостійкі замки виробництва Гардіан, Чизай, Секуреме або Моттура. Якщо ж одного замка Вам здається недостатньо, то Ви завжди можете додатково замовити Девіатори Моттура або Фуар для встановлення їх на куповані двері. Подібні пристрої додадуть ще 4 точки замикання дверного полотна, причому місця замикання не можна буде визначити за зовнішнім виглядом дверей.

Широка палітра кольорів, різноманітність внутрішньої і зовнішньої обробки, велика кількість всілякої фурнітури - все це стає можливим з підприємством Дорман. Ознайомитися з усією інформацією, що цікавить Вас Ви можете на сайті виробника, а якщо після цього у Вас ще залишаться якісь питання, то менеджери Дорман з радістю на всіх них Вам дадуть відповідь.

copywrighting 2011-2018наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря Google+ twitter facebook Вконтакті