КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Тепло в кімнаті та якісні двері міжкімнатні

При ремонті або реконструкції потрібно постаратися не випустити з уваги жодної дрібної деталі. Так, наприклад, ретельно спланована система вентиляції та опалення може не дати стовідсоткової віддачі, якщо в квартирі або будинку неправильно підібрані і облаштовані вхідні конструкції.

Припустимо, що дизайнер-проектувальник не уточнив у власника будинку, які двері міжкімнатні він воліє бачити у вітальні кімнаті. І цілком може статися так, що саме в цьому випадку власник будинку віддає перевагу відкритим, розкритим навстіж дверям. У новому проекті, в цьому випадку, слід передбачити або двері-купе, або взагалі віддати перевагу арці чи приміщення студію. Проектування і вентиляції, і опалення, і вхідних конструкцій - тісно пов'язані між собою завдання, які обов'язково повинні бути враховані дизайнером ще на етапі планування.

Вже потім, вибираючи матеріал і якість конструкцій, власник може дати волю своїй уяві і підбирати такий матеріал, який йому доведеться до душі або який грамотно впишеться в дизайн приміщення.

Які бувають двері міжкімнатні

Сучасний ринок пропонує велику різноманітність матеріалів виготовлення та оздоблення дверей. На вибір пропонуються шпоновані дерев'яні конструкції, пластикові, металеві, скляні, дзеркальні, вітражні і багато інших типів дверей. Однак, якщо мені потрібні двері в санвузол, я куплю двері міжкімнатні, що щільно закриваються і з цільної рамою без скла. Хоча, це справа смаку кожного господаря будинку чи квартири. Хтось віддає перевагу романтичному напівпрозорому склу, а хтось прикрашає квартиру вітражними малюнками. Все це легко можна купити або замовити. Основне ж завдання дверей - бути функціональними і надійними.

Приміром, особливо ретельно слід обладнати вхід в дитячу кімнату. Потрібно враховувати, що діти дуже рухливі, грайливі. Для них я куплю двері міжкімнатні максимально безпечні. Тобто, з мінімумом гострих кутів, декоративних вставок, без скла і дзеркал, які легко можуть розбитись і травмувати малюка. Вхід в дитячу повинен бути таким же надійним і безпечним, як і всі меблі і обстановка в кімнаті.

А от у кухню вхід може бути абсолютно будь-яким - починаючи від простого шпонованого, до конструкцій з різьбленням, інкрустацією і позолотою. Тут фантазія власника будинку може розгорнутися на всю свою невимовну висоту і зробити вхід в кухонну кімнату чи їдальню таким, щоб ще задовго до того, як скуштувати аромат свіжоприготованого вечері, щоб ще з передпокою, бачачи вхід, розігрався апетит і потекли слинки.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті